برانکو: موفق‌ترین مربی ملی و باشگاهی در فوتبال ایران هستم

بعد از گذشت یکسال از جدایی برانکو از پرسپولیس و فوتبال ایران ، به نظر می رسد رابطه و احساسات متقابل میان او و فوتبال ایران زنده هستند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، برانکو هنوز هم یکی از محبوب ترین چهره های فوتبال ایران است؛ با وجود آنکه جدایی اش از پرسپولیس برای هواداران تلخ بود و حتی با توجه به شکایت سنگینی که می تواند این تیم را با بحران جرایم و تنبیه های فیفا مواجه کند ، اما برانکو هنوز مورد توجه و علاقه هواداران فوتبال قرار دارد. او تازگی ها یک کارگاه آنلاین برای ارائه تجربیات موفقیت آمیزش در پرسپولیس را برای علاقمندان ایرانی برگزار کرد.


او که بعد از ناکامی در الاهلی عربستان ، در حال حاضر هدایت تیم ملی عمان را به عهده دارد البته که از عدم پرداخت مطالباتش از سوی باشگاه پرسپولیس ناراضی است. برانکو در گفت و گویی که با خبرگزاری ایسنا انجام داده است در رابطه با اعتراض پرسپولیس به دادگاه CAS   گفت:" می‌دانم که پرسپولیس‌ به دادگاه عالی ورزش شکایت کرده و ما منتظر رای دادگاه CAS هستیم که تشخیص بدهند حق با کدام طرف است."


ایوانکوویچ که سه قهرمانی پیاپی در لیگ برتر و چند عنوان دیگر را همراه این تیم به دست آورده در ارتباط با نگرانی هواداران از بابت جرایم احتمالی بابت شکایتش گفت:" از همه چیز اطلاع دارم. ما توانستیم نتایج فوق‌العاده با پرسپولیس بگیریم. من موفق‌ترین مربی ملی و باشگاهی در فوتبال ایران هستم اما نمی‌دانم چرا مطالباتم پرداخت نمی‌شود. درباره این موضوع، آنها (مدیران باشگاه پرسپولیس) باید تصمیم بگیرند. با این حال از طریق رسانه شما به هواداران پرسپولیس و فوتبال ایران سلام می‌گویم. آن‌ها بهترین هواداران در جهان هستند."


او همچنین در ادامه گفت:" در حال حاضر باید منتظر رای دادگاه CAS باشیم. واقعا نمی‌دانم آنها (مدیران باشگاه پرسپولیس) چرا نمی‌خواهند مطالبات من را پرداخت کنند. این مسائل مهم نیست. فقط می‌خواهم به هواداران فوتبال ایران سلام بگویم و به آن‌ها پیام شادباش بدهم."


سرمربی سابق تیم ملی در پاسخ به حضور دراگان اسکوچیچ به جای مارک ویلموتس و اینکه خیلی ها در انتظار حضور او روی نیمکت تیم بودند گفت:"تیم ملی ایران الان سرمربی دارد. شما چرا فکر می‌کنید ویلموتس از اسکوچیچ بهتر است؟ اسکوچیچ سرمربی خوبی است و قطعا نتایج خوبی با تیم ملی فوتبال ایران خواهد گرفت."

بیشتر بخوانید:
آخرین شانس پرسپولیس برای صلح با برانکو

استقبال ستاره های پرسپولیس از کارگاه آموزشی برانکو

 

 

تگ ها


تیم ملی ایران برانکو ایوانکوویچ تیم ملی عمان پرسپولیس تهران عمان فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال