برانکو: هدفمان همیشه یک چیز است، قهرمانی

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما به عنوان گزینه برنده برای بازی با نفت وارد زمین می شویم ولی کار سخت است....

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما به عنوان گزینه برنده برای بازی با نفت وارد زمین می شویم ولی کار سخت است.

به گزارش مدال، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس در جمع خبرنگاران درباره شرایط تیمش برای بازی با نفت آبادان گفت: بازی با نفت آبادان همیشه سخت بوده است. همه بازی ها سخت است. ما هم مشکلات خودمان را داریم و بازیکنانمان مصدوم هستند. دلیلش هم فشردگی مسابقات است. در جدول جنگ شدیدی برای قهرمانی است و از این بابت خوشحالم.
وی افزود: ما به عنوان گزینه برنده برای بازی با نفت وارد زمین می شویم ولی کار سخت است.
برانکو در خصوص مصدومان پرسپولیس تاکید کرد: در بخش بازیکن مشکل داریم. شجاع و سیدجلال فشار کار را نسبت به روزهای قبل بیشتر کردند. باید ببینیم هر دو به بازی نفت می رسند یا فقط یک نفر از آنها. کمال هم به نفت نمی رسد. بیرانوند هم مشکل دارد. با این حال به فکر اشک ریختن و گریه کردن نیستیم.


وی درباره اینکه به نظر می رسد خیلی ها منتظر ناکامی پرسپولیس و افت این تیم بوده اند، گفت: بله؛ ابتدای فصل گفتم کار خیلی مشکل خواهد بود. می بینید چقدر برنامه بازی ها فشرده است. مصدومیت ها منطقی است. در بازی لیورپول با منچستر سه بازیکن در نیمه اول مصدوم شدند. فعلا نمی خواهم یکسری چیزها را بگویم. ما در نیمه نهایی جام حذفی هستیم و در رده دوم جدول قرار داریم. 
برانکو گفت: لیگ مثل یک ماراتن است. انتظار می رود روز به روز شرایط بهتر شود.


سرمربی پرسپولیس درباره افت خط حمله پرسپولیس و اینکه مثل قبل شور و اشتیاق گلزنی ندارد، تصریح کرد: بودیمیر، سروش، ترابی بازیکنان جدید هستند و نیاز به زمان دارند. بشار و احمد هم یک ماه با تیم ملی بوده اند و استراحت نداشته اند. این طبیعی است. آنچه مرا شاد می کند این است که در چهار بازی نیم فصل دوم، تیم بهتری نسبت به حریف بودیم حتی در بازی با فولاد که باختیم. در تمام بازی ها برتر بودیم به جز نفت مسجد سلیمان که بازی ضد فوتبال بود و نمی شد در زمین آنجا بازی کرد. کمال را هم به خاطر مصدومیت در همان بازی از دست دادیم. مهم این است که بازی را نباختیم. در این مسابقه نه گذاشتم بشار و نه بودیمیر بازی کند. آن زمین برای بازی مناسب نبود. 


برانکو در خصوص لیگ قهرمانان آسیا و نزیک بودن این مسابقات گفت: هدفمان همیشه یک چیز است، قهرمانی. نباید مشکلات را توجیه کنیم. این مسائل پیش آمده است. انتظار می رود شرایط تیم روز به روز بهتر شود.