برانکو:هربازیکنی دوست دارد می تواند برود/از قلعه نویی متشکرم

سرمربی کروات پرسپولیس تاکید کرد که هر بازیکنی پیشنهاد مناسب مالی دارد می تواند از پرسپولیس برود....

به گزارش مدال،برانکو ایوانکوویچ پس از پایان جلسه با ایرج عرب گفت:جلسه داشتیم مثل همیشه تا ببینیم برای بازی با السد چه باید بکنیم و مهم تر از آن بازی با سپاهان در نیمه نهایی جام حذفی.

وی افزود:برای تمرینات آماده سازی فصل آینده نیز صحبت شد.با توجه به این که از آلمان،کانادا و بلژیک پیشنهاد داریم،صحبت هایی را مطرح کردیم تا ببینیم کدامیک از این اردوها می تواند برای ما مثمرثمر باشد.

سرمربی پرسپولیس در مورد لیست مازاد و خرید پرسپولیس تاکید کرد:لیست بازیکن ندادیم.یعنی لیستی نداریم که بدهیم.وقتی صحبت خواهیم کرد که اطلاعات کافی از بازیکنان داشته باشیم.26 بازیکن داریم که قرارداد دارند.پس نیاز به بازیکن جدید نداریم.اما این فرصت را به بازیکنان می دهیم با توجه به این که 3 سال است بهترین تیم ایران هستیم، اگر از باشگاهی پیشنهاد دارند،با پیشنهادشان به باشگاه بیایند و با هم درباره منافع مشترک بحث کنند

.برانکو تاکید کرد:موضوع مهم این است که بازیکنان طبق قانون نباید در حال حاضربا باشگاههای دیگر مذاکره کنند اما ما این اجازه را به تمام بازیکنان پرسپولیس می دهیم که هر پیشنهاد خارجی که دارند پیگیری کرده و به باشگاه منتقل کنند.

برانکو در پاسخ به خبرنگاری که پرسید فدراسیون فوتبال با توجه به وضعیت مالی باشگاه ها اردوهای حارج از کشور را ممنوع کرده گفت:ما اسپانسر داریم و هزینه های ما را اسپانسر می پردازد و باشگاه صرفه جویی زیادی از نظر مالی خواهد داشت.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر این که با توجه بازی حساس با سپاهان به بازیکنان اصلی اش مقابل السد استراحت خواهد داد یا نه گفت:برای ما تمام بازی ها  مهم است.ما قهرمان ایران هستیم و نمیتوانیم با شخصیت پرسپولیس بازی کنیم.بنابراین با تمام نفراتم بازی خواهم کرد.

برانکو ادامه داد:جا دارد در این فرصت از قلعه نویی به خاطر تبریکی که به ما گفت تشکر کنم..قلعه نویی نشان داد که چه ورزشکاری است.تا لحظه آخر مقابل استقلال خوزستان دنبال پیروزی بود.همان طور که در جام حدفی به دنیال برتری مقابل ماست.در داخل زمین همه دنبال پیروزی هستند اما در خارج از ازمین همه با هم دوست هستیم.از قلعه نویی به خاطر نشان دادن این شخصیت بزرگ قدردانی میکنم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به احتمال کناره گیری داماش از حضور در بازی فینال جام حذفی گفت:نه!نه!این شایعات را قبول ندارم.چه کسی این حق را دارد که از بازیکنان و تماشاگران این حق را بگیرد که در فینال بازی نکنند.هر روز که فینال نیست.این فینال می تواند پرافتخارترین بازی باشد برای هر باشگاهی.

برانکو در پایان در پاسخ به سوال خبرنگار مدال که پرسید با توجه به نوسانات قیمت ارز بازیکنان خارجی و دستیاران او آیا دچار مشکل شده اند یا نه گفت:این مشکلات به وجود می ایند تا حل شوند.این مشکلات باید حل شوند.

او در مورد انتخاب احتمالی ویلموتس نیز گفت:ویلموتس را از زمان بازیگری اش می شناسم و البته همین طور زمانی که مربی بلژیک بود.در همین حد.نبیش از این نمی توان نظری بدهم. .برای او و تیم ملی ایران بهترین آرزوها را دارم

خبرنگاری از برانکو پرسید"شما که سرمربی تیم ملی  نمی شوید" که برانکو با لبخند گفت:نچ!الان در مورد ویلموتس از من می پرسید بعد می گویی من سرمربی تیم ملی نمی شوم؟!من یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم

برانکو در پایان به هواداران پرسپولیس گفت:کلامی پیدا نمیکنم برای قدردانی از هواداران.نمی دانم چطور برای این عشقی که به ما می دهند تشکر کنم.خوشحالم از این بابت که برای سومین بار قهرمانی را به آن ها هدیه کردیم.

 

 

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران قهرمانی پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال