برانکو: هر بازی برای ما مهمترین دیدار فصل محسوب می‌شود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هم اینک هر بازی برای ما مهمترین دیدار فصل محسوب می شود و در هر بازی تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا به اهداف خود برسیم....

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هم اینک هر بازی برای ما مهمترین دیدار فصل محسوب می شود و در هر بازی تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا به اهداف خود برسیم.

به گزارش مدال، برانکو ایوانکوویچ که به دلیل تاخیر در پرواز تهران به رشت و همچنین وجود ترافیک شدید در مسیر فرودگاه میرزاکوچک تا ورزشگاه شهید عضدی رشت به کنفرانس پیش از بازی نرسیده بود، جمعه شب در هتل محل اقامتش اظهار داشت: بازی حساسی پیش رو داریم چون سپیدرود با نتیجه گرفتن می تواند به خواسته خود برسد.


وی افزود: اگر سپیدرود در این دیدار پیروز شود؛ به تیم هایی که در حاشیه سقوط قرار ندارند، نزدیک تر می شود و از طرف دیگر با توجه به اینکه این تیم در بازی قبلی خود یک امتیاز خارج از خانه کسب کرده، با روحیه خوب و انگیزه بالا مقابل ما ظاهر می شود.
وی ادامه داد: ما نیز به طور حتم با انگیزه بالا رو در روی سپیدرود قرار می گیریم و تمام توان و تلاش خود را به کار خواهیم بست تا در این دیدار خارج از خانه پیروز و به قهرمانی در فصل جاری نزدیک تر شویم.


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: هم اینک هر بازی برای ما مهمترین دیدار فصل محسوب می شود و در هر بازی تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا به اهداف خود برسیم.
برانکو بیان کرد: تاکنون در صدر جدول حضور داشته و در ادامه نیز ابن روند را ادامه می دهیم و کاری به تیم های دیگر نداریم، گرچه نتایج آنان را دنبال می کنیم اما باید خود ما سرنوشت خود را رقم بزنیم تا نتیجه دلخواه که قهرمانی است را تصاحب کنیم.
تیم های فوتبال سپیدرود رشت و پرسپولیس تهران عصر شنبه در هفته بیست و دوم رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور از ساعت 16 و 30 دقیقه در ورزشگاه سرارجنگل رشت به مصاف هم می روند.