برانکو: هواداران بهترین قاضی درباره طارمی و مسلمان هستند

به گزارش مدال به نقل ازخبرگزاری فارس، برانکو ایوانکوویچ در پایان تمرین تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: تراکتورسازی 2 مربی خوب با تجربه در اختیار دارد ......

به گزارش  مدال به نقل از خبرگزاری فارس، برانکو ایوانکوویچ در پایان تمرین تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: تراکتورسازی 2 مربی خوب با تجربه در اختیار دارد. آنها تیم خوبی در اصفهان داشتند و همیشه به قهرمانی جام حذفی و سوپر جام می رسیدند.

وی افزود: شاید چند بازیکن تراکتورسازی رفته باشند، اما ابراهیمی، حاتمی، کیانی، ایرانپوریان و ... عالی هستند. بازی آنها با استقلال خوزستان را دیدم و باید با 5 گل می بردند اما متاسفانه باختند البته این تاسف باید از سوی اعضای تراکتورسازی باشد.

برانکو در مورد غایبان تیمش در مقابل تراکتورسازی تصریح کرد : سیدجلال حسینی و علی علیپور را نداریم. اینکه آیا او تبریز می آید یا نه با خودش است. حسینی بازی نخواهد کرد. او مقابل فولاد روی نیمکت بود که این مسئله برایمان اهمیت دارد او روی نیمکت و روی زمین برایمان بازیکن مهمی است.

سرمربی پرسپولیس در ادامه خاطرنشان کرد: درخواست کردند سیدجلال به تلویزیون برود و با توجه به اینکه نمی توانست بازی کند با این مسئله موافقت کردم که برود و سپس به تیم باز گردد. او کاپیتان است و بازیکنان به حسینی احترام می گذارند و حضورش برای ما خیلی اهمیت دارد.

وی در مورد اینکه الاهلی بازیکن 26 میلیاردی جذب کرده است، گفت: ما می دانیم الاهلی، الهلال و العین می توانند بازیکنان 10 میلیون دلاری بخرند که ما نمی توانیم اما به میل، انگیزه و شوق بازیکنانم اعتقاد دارم. در مرحله گروهی نشان دادیم سوپراستاری کار کنیم. آنها بازیکنان میلیاردی خریدند اما خوب است بدانند که چه تفاوتی وجود دارد.

برانکو در مورد اینکه بعد از بازی رفت 3 هفته تعطیلی وجود دارد، عنوان کرد: این تعطیلات که اصلا خوب نیست. نه برای ما بلکه برای هیچ تیمی خوب نیست چرا که روند مسابقه قطع می شود اما فیفادی است. پرسپولیس و همه تیم هایی که ملی پوش دارند وقتی بازیکنانشان باز می گردند مشکل دارند. نه تنها پرسپولیس بلکه رئال مادرید، چلسی و ... هم این مشکل را دارند.

وی در مورد برنامه اش در تعطیلات و اینکه آیا به اردو می روند، گفت: با کادری که در ایران هستند بیشتر کار می کنیم و اردو نمی رویم.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه یک روزنامه نوشته بود مهدی طارمی و محسن مسلمان تیم را بهم می ریزند و آیا برانکو هم همین اعتقاد را دارد، گفت: شما در تمرین بودید در این مورد چه نظری دارید. تمرین باز است و چیزی برای پنهان کردن نداریم. اگر بخواهم روی حرف روزنامه ها جلو بروم باید کار دیگری کنیم بهترین داور هواداران هستند. آنها می توانند قضاوت کنند.

برانکو در مورد اینکه امشب به طور قطع به عنوان بهترین مربی ایران انتخاب می شود، عنوان کرد: تازه دیروز شنیدم قرار است چنین مراسمی برگزار شود. شنیدم با علی دایی و علیرضا منصوریان یکی از کاندیدها هستم و نمی دانم نتیجه چه خواهد شد.

وی در مورد چه اتفاقی افتاد که بازی پرسپولیس و ایروانجوان بوشهر لغو شد و آیا قبل از این بازی به شما اطلاع داده بودند که قرار است این بازی برگزار شود یا نه، گفت: قبل از هر چیزی کریم باقری با یک تیم صحبت کرد و قرار بود بازی کنیم. آن تیم انصراف داد و سپس برنامه را عوض کردیم. از من پرسیدند آیا می توانید بازی کنید و گفتم چون برای امروز تمرین صبح و عصر در نظر گرفتم بازی نگذاشتیم و هفته بعد روز یکشنبه بازی می کنیم. بازی ما با یک تیم دسته دومی خوزستانی است که هدایتش بر عهده سیدمحمد علوی است.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال