Banner

برانکو: وکیلم از طریق فیفا پیگیر پرونده پرسپولیس است

پس از حواشی فراوان در خصوص پرداخت مطالبات برانکو توسط باشگاه پرسپولیس، سرمربی اسبق سرخپوشان با تکذیب مذاکره با مسئولان باشگاه از پیگیری این پرونده در فیفا خبر داد...

به گزارش مدال، برانکو ایوانکوویچ در شرایطی در پایان فصل هجدهم از این تیم جدا شد که همچنان مطالباتی از این باشگاه دارد و حتی صحبت‌های مربوط به پول او آماده است توسط ایرج عرب نیز نتوانسته این پرونده را پایان دهد.
محمدحسن انصاریفرد، مدیرعامل جدید پرسپولیس اما در گفتگو با رادیو ورزشی مدعی شده بود که با برانکو به تعامل دست یافته‌اند و به دنبال پرداخت مطالبات او با دریافت تخفیف خواهند بود.
سرمربی کروات سابق پرسپولیس و حال حاضر الاهلی عربستان اما در این خصوص اعلام کرد: انصاری‌فرد مدیر خوبی است. اما در بحث مربوط به مطالبات باید بگویم که ما از طریق فیفا این پرونده را دنبال می‌کنیم و اینکه بخواهیم جلسه‌ای در این خصوص داشته باشیم شرایط آن فراهم نیست. ما حرفه‌ای هستیم و بحث را حرفه ای جلو می‌بریم.
برانکو درباره اینکه آیا حاضر به تخفیف شده نیز گفت: وکیلم از طریق فیفا پیگیر پرونده است.

بیشتر بخوانید:

هیچ‌ منع قانونی برای حضور زنان در ورزشگاه وجود ندارد!

تگ ها


پرسپولیس برانکو بدهی برانکو شکایت برانکو از پرسپولیس محمد حسن انصاری فرد مدیر عامل پرسپولیس فیفا لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال