برانکو و کمبود شدید بازیکن

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت-هنوزهم باورش برای خیلی از هواداران پرسپولیس سخت است که چطور در حساس ترین مقطع فصل، برانکو به همین راحتی روی نام رامین رضاییان خط قرمز کشید و حتی با وجود اصرار پیشکسوتان باشگاه هم حاضر به برگرداندن او نشد ......

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت-هنوزهم باورش برای خیلی از هواداران پرسپولیس سخت است که چطور در حساس ترین مقطع فصل، برانکو به همین راحتی روی نام رامین رضاییان خط قرمز کشید و حتی با وجود اصرار پیشکسوتان باشگاه هم حاضر به برگرداندن او نشد ...

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورتهنوزهم باورش برای خیلی از هواداران پرسپولیس سخت است که چطور در حساس ترین مقطع فصل، برانکو به همین راحتی روی نام رامین رضاییان خط قرمز کشید و حتی با وجود اصرار پیشکسوتان باشگاه هم حاضر به برگرداندن او نشد. همه می دانند که قرمزها در این فصل با کمبود شدید بازیکن مواجه بودند و نیمکت شان از مهره های قابل اتکا خالی بود. در این شرایط دفاع راست تیم ملی خیلی می توانست به کار تیم بیاید و به ویژه شاید در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به سرخ ها کمک می کرد اما حرف برانکو در مورد رامین «یک کلام» بود و به هیچ وجه حاضر نشد از آن برگردد. در آن مقطع برخی ها تصور کردند صرفا پای حب و بغض شخصی در میان است و برانکو هنوز نتوانسته کینه اش از رضاییان را فراموش کند اما هرچه بیشتر زمان گذشت، دلایل تصمیم برانکو روشن تر شد.
 
شاید پیش از این چون هنوز حلقه ارتباط رضاییان با باشگاه پرسپولیس به طور کامل پاره نشده بود، خیلی ها رغبت نمی کردند رفتاری نشان بدهند که حاکی از اختلاف شان با این بازیکن باشد اما از زمان صدور رضایتنامه مدافع یاغی، پرده ها به طور کامل فرو افتاده است. خود برانکو در برنامه نود گفت رضاییان چندین مورد بی انضباطی در تیم داشته که با آنها مماشات شده اما در امارات چوب خطش پر شد و دیگر جای برگشت نداشت. این موضوع را بعدتر کریم باقری هم تایید کرد. موضوع وقتی جالب شد که فرشاد احمدزاده در یک واکنش ناخودآگاه به سوال گزارشگر نود در مورد «وصله ناجور پرسپولیس» از عبارت معنادار «رفت» استفاده کرد! البته احمدزاده بعدا سعی کرد با انتشار پستی در صفحه شخصی اش از دل رامین در بیاورد اما واضح بود که این اتفاق رخ نخواهد داد. آخرین فاز از رویارویی کامل پرسپولیسی ها با رضاییان هم در فضای مجازی اتفاق افتاد؛ جایی که مدافع مغضوب در اقدامی عجیب پست تبریکش به مناسبت قهرمانی پرسپولیس را حذف کرد و البته تمامی بازیکنان این تیم در تصمیمی مشترک رامین را آنفالو کردند! سوال این است که آیا واقعا نگه داشتن چنین بازیکنی می توانست به «صلاح» باشد؟
 پرسپولیس امروز بازی مرگ و زندگی اش را برابر الهلال عربستان برگزار می کند؛ مسابقه ای که شاید منجر به حذف سرخ ها از لیگ قهرمانان آسیا شود و فصل شیرین آنها را با تلخی به پایان ببرد. حتی اگر این اتفاق هم رخ بدهد، باز دشوار می توان به تصمیم برانکو برای تسویه تیمش احترام نگذاشت. او حفظ انضباط، همدلی و یکپارچگی تیم را به هر چیز دیگری ترجیح داد و این شاید غنیمت مهمی برای آینده پرسپولیس باشد.