برانکو: کتاب مترجمم مورد تایید من نیست!

در شرایطی که انتشار کتاب مربوط به روزهای حضور برانکو در ایران سر و صدای زیادی به پا کرده، برانکو موضع جدیدی در قبال آن گرفته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، برانکو ایوانکوویچ که روزهای خاطره‌انگیزی را برای پرسپولیسی‌ها شکل داده بود، در نهایت در فصل گذشته از نیمکت این تیم جدا شد. این اتفاق باعث شد تا اصغر نیک سیرت که در این مدت وظیفه مترجمی وی را عهده‌دار بود در اقدامی جالب به انتشار کتاب خاطرات روزهای حضور این کروات محبوب بپردازد.

کتابی که البته موردتوجه نیز قرار گرفت و گزارش‌هایی جنجالی از آن نیز پیش از این در ورزش سه در اختیار مخاطبان قرار گرفته بود. با این حال اکنون برانکو ایوانکوویچ موضعی جدید در قبال انتشار این کتاب گرفته است. سرمربی کروات اسبق پرسپولیس که پیش از این به درخواست مترجم خود، این کتاب را در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام نیز قرار داده بود، اکنون با پاک کردن پست مربوط به آن مدعی شده که به هیچ عنوان این خاطرات مورد تایید وی نیست.

به نظر می‌رسد حواشی مربوط به بازگویی چند خاطره از سوی نیک سیرت باعث این موضع گیری از سوی برانکو ایوانکوویچ شده است. اتفاقی که پیش از این نیز واکنش بگوویچ را نیز بهمراه داشت و او خبر از شکایت بابت انتشار خاطره‌ای جعلی از سوی وی را داده بود.

بیشتر بخوانید:

پرسپولیس – گابریل کالدرون؛ دیدار به ۲۰۲۱

هموطن برانکو، بدل زلاتان از آب درآمد (عکس)

 

 

تگ ها


عمان برانکو ایوانکوویچ تیم ملی عمان پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال