برانکو: گفته بودم که از این دیدار می ترسم!

سرمربی پرسپولیس با حضور در نشست خبری درباره تساوی این تیم صحبت کرد. برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ح ......

سرمربی پرسپولیس با حضور در نشست خبری درباره تساوی این تیم صحبت کرد.

برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با حضور در نشست خبری بعد از دیدار با نفت تهران درباره این دیدار صحبت کرد. مشروح صحبت های برانکو در ادامه می آید:

صحبت های اولیه؟

همانطور که دیروز گفتم از این بازی‌ها ترس دارم. در این فصل برای چهارمین بار با نفت بازی کردیم. طبق قانون احتمالات این نتیجه ممکن بود. مخصوصا در یک جو غیر فوتبالی و بدون هواداران‌مان. انتطار داشتیم حریف بازی را در عقب ببندد تا به هر وسیله‌ای نتیجه بگیرد.

علت نبردن نفت تهران؟

بازیکنانم تلاش کردند و نمی‌توانم از آنها انتقاد کنم اما در ضربات آخر دقت‌شان کم بود ولی در فوتبال این اتفاق ها می‌افتد. به نفت و افاضلی تبریک می‌گویم. همچنان به سمت قهرمانی حرکت می‌کنیم. مورد واکنشم با داور نمی‌خواهم صحبت کنم اما متاسفانه این‌ها به ضرر ما تکرار می‌شود. فیلم بازی را خواهم دید اما واقعا به خاطر رفتارهایی که نسبت به تیم ما می‌شود مایوس شدم. نبود هر بازیکنی نیز احساس می‌شود. ما نه فقط دو بازیکن محروم بلکه بشار و طارمی را هم نداشتیم ولی نمی‌خواهم نتیجه را توجیه کنم.

وضعیت منشا و احمد زاده؟

دو بازیکن باید جزو 11 نفر اصلی بودند اما به دلیل مسائل انضباطی در ترکیب نبودند.  منشا و احمدزاده فردا در کمیته انصباطی باشگاه حاضر شده و درباره آنها تصمیم گیری خواهد شد.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال