برای آزمون در شب رویایی‌اش ؛ همیشه چون امشب درخشان باش

زنیت روسیه با درخشش خیره‌کننده مهاجم ایرانی خود مقابل فنرباغچه به پیروزی رسید....

زنیت روسیه با درخشش خیره‌کننده مهاجم ایرانی خود مقابل فنرباغچه به پیروزی رسید.

سردار آزمون گویی که امشب دوباره متولد شد.

به گزارش مدال، او نه در جام جهانی و نه در جام ملت ها آن ستاره درخشان و قابل انتظاری که مردم می خواستند نبوده. آزمون کاش بداند که با هیس نشان دادن و تقابل با منتقدان واقعی یا کاذب نمی تواند اوج بگیرد. او برای پیشرفت  به جدایی از روبین کازان سخت نیاز داشت. حالا آزمون می درخشد و در هشتاد دقیقه با ثبت دو گل و یک پاس گل در لیگ اروپا نام خود را به عنوان یکی از ستاره های امشب فوتبال اروپا مطرح می کند.

امشب و فردا همه رسانه های اروپا و روسیه و ایران او را تحسین می کنند اما سردار باید بداند با یک گل بهار نمی شود. او باید همیشه چون امشب  بدرخشد و ستاره باشد و بهترین. سردار برای سردار شدن به چنین شب هایی بسیار نیاز دارد و باید که کاهش انگیزه و به نوعی  اشباع شدن تا مدتی را بعد از هر گل و هر بازی درخشان را سخت از خود دور کند.

کاش که او هر چه زودتر دل از لیگ روسیه بکند و کاش که او را در لیگ برتر انگلیس، لالیگا یا سری آ ببینیم. کاش که همه خبرها درباره تمایل تیم های بزرگ فوتبال اروپا به خرید او از گمانه زنی های نقل و انتقالاتی به حقیقت تبدیل شود. کاش که این ستاره فوتبال ایران و آسیا به جایگاهی در فوتبال اروپا دست یابد که انتظارش را می کشیم. سردار باید که همیشه خالق شاهکارهایی چون امشب باشد. او می تواند و حیف است که این همه فراز و نشیب  داشته باشد./ حسین قدوسی