برای انتخاب سرمربی تصمیمی گرفته نشده است

حمیدرضا عزتی گفت: هنوز در مورد انتخاب مربیان تیم‌های ملی تصمیمی گرفته نشده و در جلسه کمیته فنی در این خصوص تصمیم‌گیری می‌کنیم....

به گزارش مدال و به نقل از ایسنا، دبیر فدراسیون هندبال در مورد زمان برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا جوانان به میزبانی ایران گفت: این مسابقات که قرار بود تیرماه به میزبانی شیراز برگزار شود به دلیل شیوع کرونا توسط کنفدراسیون آسیا به تعویق افتاد. اکنون کنفدراسیون آسیا تاریخی برای مسابقات مشخص کرده که با اربعین حسینی تداخل داشت و ما تاریخ دیگری را در مهرماه به آن‌ها اعلام کردیم. تاریخ پیشنهادی ما ۱۳ تا ۲۴ مهرماه است و باید ببینیم آنها تایید خواهند کرد یا خیر. روز گذشته اولین جلسه ستاد برگزاری این مسابقات با حضور مسئولان مربوطه برگزار شد تا در مورد مسابقات برنامه ریزی شود.

وی درباره انتخاب کادر فنی و مربی تیم ملی هندبال بزرگسالان گفت: هنوز در این خصوص تصمیمی گرفته نشده است. قرار بود جلسه کمیته فنی با حضور رییس فدراسیون برگزار شود تا در این خصوص تصمیم گیری شود. در جلسه کمیته فنی در مورد انتخاب مربیان در همه رده‌های سنی و هر دو بخش آقایان و بانوان تصمیم گیری خواهد شد.

عزتی در خصوص زمان برگزاری لیگ برتر هندبال بانوان و آقایان نیز گفت: تقویم اجرایی هندبال برای سال ۹۹ تنظیم شده است اما هنوز آن را ابلاغ نکرده‌ایم. منتظر ابلاغیه ستاد مقابله با کرونا هستیم. براساس پیش بینی خود و با توجه به وضعیت موجود اول تیرماه را زمان آغاز برنامه های خود قرار دادیم. ممکن است ما تقویم اجرایی را ابلاغ کنیم اما ستاد مقابله با کرونا تصمیم دیگری بگیرد. ما براساس دستورالعمل ستاد مقابله با کرونا تقویم خود را اجرایی خواهیم کرد. اگر ستاد مقابله با کرونا وضعیت را سفید اعلام کند احتمالا مسابقات لیگ برتر در هر دو بخش بانوان و آقایان از شهریور ماه استارت بخورد.

دبیر فدراسیون هندبال در خصوص روند برگزاری اردوهای تیم ملی هندبال جوانان برای مسابقات قهرمانی آسیا گفت: تیم ملی هندبال در سال ۹۸ چندین اردوی خوب را در استان های مختلف و در محل فدراسیون پشت سر گذاشته است، اما در سال جدید به دلیل شیوع کرونا اردوها لغو شد و بازیکنان در خانه تمرینات خود را ادامه می دهند. مربیان از طریق فضای مجازی برنامه‌ها را به بازیکنان می‌دهند و از همین طریق روند تمرینی آن‌ها بررسی می‌شود. منتظر عادی شدن وضعیت هستیم تا بتوانیم اردوهای منظمی را برای آمادگی بیشتر تیم ملی جوانان داشته باشیم تا در مسابقات قهرمانی آسیا بهترین نتیجه برای ایران حاصل شود.

بیشتر بخوانید:
ولاسکو: پیشنهاد ایران را قبول نمی‌کنم!
پایان کار لژیونر فوتسال ایران در تیم واموس اندونزی
کریمی: تعویق المپیک به من فرصت دوباره داد 

تگ ها


تیم ملی هندبال هندبال منهای فوتبال هندبال