برای انتخاب سرمربی تیم ملی؛ بهاروند با بازیکنان تیم ملی مشورت می کند؟

فدراسیون فوتبال ایران در حالی به نتایج نهایی برای انتخاب سرمربی تیم ملی رسیده است که بازیکنان آن منتظر تماس حیدر بهاروند هستند....

به گزارش مدال، هیات رئیسه فدراسیون فوتبال بلافاصله پس از استعفای مهدی تاج اقدام به برگزاری نشست فوق العاده کرد تا حیدر بهاروند سرپرستی ریاست این فدراسیون را بر عهده بگیرد.

رئیس سازمان لیگ فوتبال پس از قبول این مسئولیت در حال رایزنی های مختلف برای تعیین جانشین مارک ویلموتس روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران است تا بتواند قبل از بازی های دور برگشت مرحله مقدماتی راهیابی به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر آن را معرفی کند.

اتفاقات پیرامون تیم ملی فوتبال ایران خبر از انتخاب نهایی این مربی تا پایان هفته جاری می دهد اما جلسه ای با کمیته فنی فدراسیون فوتبال در این باره تشکیل نشده است. روند انتخاب سرمربی تیم ملی نشان می دهد تعداد افرادی که در جریان مذاکرات هستند بسیار محدود است تا خبر آن به بیرون درز نکند.

موضوعی که برای بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران نیز عجیب است. آنها انتظار دارند بهاروند همچون مهدی تاج درباره این موضوع از انها مشورت بگیرد تا بتوانند نظر خود را تحمیل کنند.

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال در زمان انتخاب جانشین برای مارک ویلموتس درباره انتخاب احتمالی علی دایی و برانکو ایوانکوویچ با بازیکنان صحبت کرده بود تا نظرات آنها را جویا شود. اما حالا گزینه نخست تیم ملی فوتبال ایران امیر قلعه نویی است و باید دید بهاروند چه سیاستی را در این خصوص با بازیکنان تیم ملی در پیش می گیرد.

بیشتر بخوانید:

گزارش ویژه مدال/ آغاز تحرکات زیر پوستی برای تصاحب صندلی ریاست فوتبال

تگ ها


فدراسیون فوتبال حیدر بهاروند تیم ملی فوتبال ایران مهدی تاج ایران فوتبال