برای تقابل با ذوب آهن آماده می‌شویم/ ایجاد ثابت تیمی در گل گهر

سیرجان - سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت: از فردا برای بازی سخت برابر ذوب آهن آماده می‌شویم....

به گزارش خبرنگار مهر، امیر قلعه‌نویی عصر جمعه در نشست خبری بعد از بازی گل‌گهر سیرجان – شهرخودرو مشهد در ابتدای صحبتهایش عنوان کرد: خدا را شاکرم که بعد از دو هفته که واقعاً حقمان باخت نبود و به خاطر بد شانسی و کم شانسی بازی‌ها را واگذار کردیم (باخت مقابل پیکان تهران و صنعت نفت آبادان)، توانستیم سه امتیاز خوب بگیریم. به آقای رحمتی تبریک می‌گویم، فکر می‌کنم بازی که ۴ گل داشته باشد بازی بسیار خوبی می‌تواند باشد.

قلعه‌نویی در راستای تغییر روش بازی شهرخودر گفت: ما تیم شهرخودرو را آنالیز کرده بودیم، ولی وقتی دیدیم که با سه دفاع مرکزی تغییر روش دادند، ما هم خیلی زود در تیم مان تغییر ایجاد کردیم و خدا را شکر توانستیم ۳ امتیاز را بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در مورد نوع بازی تیم شهرخودرو بیان کرد: تیم شهرخودرو به نظرم یکی از تاکتیکی‌ترین تیم‌های لیگ برتر است، همین تیم مقابل استقلال، ۴ – ۵ موقعیت صد در صدر در حالی که ۱۰ نفره بودند ایجاد کردند.

وی گفت: ولی جلوی ما به غیر از آن گلی که خوردیم، فکر نمی‌کنم موقعیت ۱۰ – ۲۰ در صدی هم داشته باشند، به این خاطر به بچه‌هام تبریک می‌گویم، از آنها تشکر می‌کنم که دارند این قدر زحمت می‌کشند و فوتبال با برنامه بازی می‌کنند. علیرغم اینکه بعد از دو هفته باختن، تیم از نظر روحی روانی به هم می‌ریزد ولی بچه‌های ما این کار مهم را انجام دادند، از تک تک آنها ممنونم.

قلعه‌نویی همچنین در مورد تعویض زود هنگام قربانخانی توضیح داد: وقتی دیدیم حریف که ۱-۴-۵ بازی می‌کنند یا به نوعی ۲- ۳-۵ بازی می‌کنند، خب ما برای اینکه از کناره‌ها..! ما هم تغییر روش دادیم و این تغییر روش به ما کمک کرد، شما دیدید نوید عاشوری آمد توانست از آن روزنه‌ها استفاده بکند، یک پاس ماقبل گل، یک پاس گل داد و امروز یکی از روزهای خوبش بود، گاهی مربی دقیقه ۵ هم شاید تعویض بکند، نه به خاطری اینکه آن بازیکن ضعیف بوده، بلکه بخواهد تغییراتی در تیمش به وجود بیاورد.

وی در مورد آمادگی گادورین منشأ گل‌گهر ابراز کرد: ما یک ستاره داریم آن هم اسمش گل‌گهر و کارگرانش هستند، منشأ هم جزو این کارگرها است و ما از روز اول هم قول دادیم که یک ثبات تیمی درست بکنیم که خوشبختانه این کار مهم را انجام دادیم.

قلعه نویی افزود: ما تا فردا خوشحالی می‌کنیم و از فردا به فکر بازی سخت ذوب‌آهن هستیم، ما بازی به بازی جلو می‌رویم، ولی خوشحالم که ثبات تیمی که قول دادم الحمدالله در این ۷ هفته به وجود آمده است.

تگ ها


تیم گل گهر سیرجان لیگ برتر فوتبال ایران امیر قلعه نویی