برای دروغ نگفتن دیر نیست ژنرال؟

نادر نامدار به گزار ......

نادر نامدار

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت «می خواهم با مردم رُک صحبت کنم و به آنها چیزهایی را بگویم. من با استقلال یک میلیارد و 600 میلیون قرارداد بستم که آقایان به من گفتند قرارداد تو را در سازمان لیگ یک میلیارد و 200 میلیون ثبت می کنیم. چون نمی خواهم دروغ بگویم این حرف ها را می زنم. همان ابتدا 400 میلیون به من دادند و 200 میلیون هم در طول سال به من پرداخت کردند. یک میلیارد این پول باقی مانده و کلی مالیات برایش پرداخت کردم اما بقیه پول من مانده است

این بخشی از مصاحبه دیروز امیر قلعه نویی با یکی از خبرگزاری هاست. سرمربی فعلی ذوب آهن درباره مبلغ قراردادش بعد از چند سال افشاگری کرده که البته دلیل آن دریافت نکردن بخش عمده مطالباتش است و مطمئنا اگر استقلالی ها تا الان مطالبات ژنرال را پرداخت کرده بودند امروز او افشاگری و اعتراض نمی کرد.

البته این دروغ ها مختص به استقلال و قلعهنویی نیست و تمام ارکان فوتبال ما درگیر این دورغ گویی ها و پنهان کردن حقیقت هاست اما به نظر می رسد برای گفتن حقیقت یا آنچه که خود قلعه نویی گفته «برای دروغ نگفتن» کمی دیر است. چند سالی از آن روزها گذشته و ژنرال در دروغی که استقلالی ها درباره مبلغ قراردادش به سازمان لیگ گفته اند سهیم و شریک است و این که قلعه نویی بعد از چند سال یادش بیفتد که نباید دروغ بگوید از سهم او در این دروغ گویی کم نمی کند. به هر حال او کسی است که در مصاحبه هایش، به کوچکترین و معمولی ترین مناسبت های مذهبی هم اشاره می کند و در میان اهالی فوتبال یکی از افراد مذهبی به شمار می رود. کمترین انتظار از افرادی مثل قلعه نویی که سعی دارند در جامعه خود را فردی مقید به اخلاق و مذهب معرفی کنند این است که راست و دروغ را به موقع به مردم اعلام کنند نه اینکه بعد از چند سال و پس از اینکه خودشان از گفتن همان دروغ متضرر شدند تازه یادشان بیفتد که نباید دروغ بگویند! راست گفتن بعد از چند سال نه تنها کمکی به بهتر شدن وجهه قلعه نویی نخواهد کرد بلکه همان کسانی را هم که او را باور دارند نسبت به خودش بدبین خواهد کرد.  

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال