برای دور برگشت والیبال آماده‌ایم/دلیل تغییر دیدارها را نمی‌دانیم!

سرمربی تیم صدرنشین فولاد سیرجان در آستانه دور برگشت مسابقات گفت: برای مرحله برگشت آماده‌ایم و دلیل تغییر دیدارها را نمی دانیم. به هر حال برای هر مدل بازی آماده‌ایم....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر والیبال از روز چهارشنبه ۱۰ دی ماه شروع به کار خواهد کرد. تیم والیبال صدر نشین شهرداری سیرجان پیش از آغاز مسابقات دو دیدار تدارکاتی مقابل تیم‌های سایپا و پیکان در جهت آماده سازی تیمش برگزار کرد.

محمدرضا تندروان درباره برگزاری دیدارهای تدارکاتی گفت: برای اینکه به کوران مسابقات بازگردیم به دیدارهای تدارکاتی نیاز داشتیم. در بازی نخست مقابل تیم سایپا با تساوی دو بر دو بسنده کردیم چرا که تیم در پیک بدنسازی نیم فصل قرار داشت. شرایط بد نبود. پس از دو روز یک بازی تدارکاتی دیگر مقابل پیکان انجام دادیم.

سرمربی تیم والیبال سیرجان ادامه داد: در بازی مقابل سیرجان شرایط به نسبت بهتر بود و با نتیجه سه بر یک پیروز شدیم. شرایط هر دو تیم خوب بود و آنها را تحت فشار گذاشتیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا دلیل تغییر برنامه بازی‌ها در دور برگشت را جویا شده‌اید یا خیر؟ اظهار داشت: متوجه نشدم چرا این اتفاق رخ داد و برنامه تغییر کرد. متأسفانه به دلیل فوت مادر دبیر کمیته رویدادها نتوانستیم این موضوع را متوجه شویم. حتماً دلایلی داشتند البته امسال برنامه مداوم دچار تغییرات شد و ما آماده همه مدل بازی هستیم و شکایتی نداریم.

تندروان در باره بازی روز نخست مقابل تیم شهداب یزد، گفت: شهداب یزد یکی از تیم‌های پرمهره و قدرتمند مسابقات است. بازیکنان با کیفیتی در اختیار دارد و کادر خوبی این تیم را هدایت می‌کند. در حال آنالیز سبک بازی آنها هستیم. برای دور برگشت آماده‌ایم و این بازی نیز یکی از ۱۳ بازی در دور برگشت خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

نباید با آبروی افراد بازی کرد/دلایل تغییر برنامه راپیگیری می‌کنیم

برگزاری متمرکز لیگ برتر والیبال بانوان نقطه قوت است

 

 

تگ ها


تیم سایپا لیگ برتر والیبال محمدرضا تندروان والیبال