برای دوقلوهای پرسپولیس؛ کمی خویشتن‌داری

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت -درباره مشکلی که برای پرسپولیس به وجود آمده نمی توان قضاوت درستی داشت و فقط به یک طرف دعوا حق داد اما بازخوردهایی که صحبت های مهدی طارمی و محسن مسلمان داشته، خیلی مثبت نبوده است ......

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت - درباره مشکلی که برای پرسپولیس به وجود آمده نمی توان قضاوت درستی داشت و فقط به یک طرف دعوا حق داد اما بازخوردهایی که صحبت های مهدی طارمی و محسن مسلمان داشته، خیلی مثبت نبوده است. هنوز یک هفته از آخرین واریزی باشگاه به حساب بازیکنان نگذشته است. با این واریزی، مبلغ پایه قرارداد همه بازیکنان تمام و کمال پرداخت شد و فقط مبالغ آپشن هایی که باشگاه تعیین کرده باقی مانده است که البته انصافا مبلغ کمی هم نیست. اما سر و صدایی که این دو نفر به راه انداخته اند قابل درک نیست. به خصوص که بعد از همین بازی، چند بازیکن دیگر هم مصاحبه کردند اما ترجیح دادند درباره مشکلات مالی حرفی نزنند.

نکته دیگر این است که هر دوی این نفرات در جریان بازی تعویض شدند اما رفتارشان در هنگام تعویض متفاوت بود. مسلمان در دقیقه 78 جایش را به کمال کامیابی نیا داد و ناراحتی اش از این تعویض کاملا مشخص بود اما طارمی که در دقیقه 80 از بازی بیرون رفت با خوشرویی به جانشینش گادوین منشا روحیه داد و برای هواداران پرسپولیس دست تکان داد. با این وجود به نظر می رسد الان بزرگ ترین معضل غیرمالی پرسپولیس حاشیه هایی است که دوقلوهای پر شر و شور این تیم ایجاد می کنند و البته به هیچ نصیحتی هم گوش نمی دهند. این رفتار آنها اما نتیجه ای جز نزول محبوبیتشان نزد هواداران پرسپولیس ندارد.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال