برای فینالیست شدن انگیزه زیادی داریم/ از کوه مشکلات رد شدیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: سزاوار حضور در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان هستیم و برای صعود به فینال انگیزه زیادی داریم....

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی دو تیم پرسپولیس ایران و النصر عربستان حاضر شد و ضمن تشریح شرایط نماینده ایران، به سئوال خبرنگاران پاسخ داد.

گل محمدی ابتدا گفت: قبل از اینکه بخواهم درباره مسابقه صحبت کنم جا دارد از مسئولان برگزاری بازی ها و فدراسیون فوتبال قطر تشکر کنیم بابت امکانات خوبی که در اختیار تیم ها قرار گرفتند. بهترین تصمیم را برای ادامه رقابت های لیگ قهرمانان گرفتند که در قطر برگزار شود.

سرمربی پرسپولیس افزود: دیدار با النصر بازی ماقبل فینال است و فکر می کنم هر دو تیم با شایستگی به این مرحله رسیدند. بازی های خوبی را از تیم النصر دیدیم. آنها نظم و سازماندهی لازم را دارند. حقشان بود به این مرحله برسند.

وی درباره وضعیت پرسپولیس خاطرنشان کرد: با مشکلات زیادی به دوحه رسیدیم. از کوهی از مشکلات رد شدیم تا به مسابقات رسیدیم. اراده بازیکنان زیاد بود. در گروه سختی قرار داشتیم. در بازی های حذفی خوب عمل کردیم و سزاوار حضور در نیمه نهایی هستیم. هر دو تیم با شایستگی به این مرحله رسیدند. انگیزه های پرسپولیس زیاد است تا به فینال برسیم.

ادامه دارد...

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس تیم فوتبال النصر عربستان لیگ قهرمانان فوتبال آسیا یحیی گل محمدی