برای فینال آسیا آماده هستیم/ مقابل اولسان جای اشتباه نداریم

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به آخرین وضعیت این تیم قبل از فینال لیگ قهرمانان آسیا، گفت: جای اشتباه در دیدار با اولسان کم است و برای این مسابقه آماده هستیم....

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۵:۳۰ فردا شنبه در ورزشگاه الجنوب قطر در دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا به مصاف اولسان هیوندای کره جنوبی می‌رود. این برای دومین بار در سه سال اخیر است که پرسپولیس به فینال می‌رسد و تیم اولسان هم در سال ۲۰۱۲ به قهرمانی آسیا رسیده بود.

سیدجلال حسینی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در گفتگو با سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: ما برای رسیدن به فینال خیلی تلاش کردیم. سختی‌های زیادی را تحمل کردیم. الان در بهترین جایگاه آسیا یعنی فینال هستیم.

حسینی در خصوص لغو بازی‌های پرسپولیس در لیگ برتر ایران تصریح کرد: ما در لیگ برتر خودمان بازی‌های خوبی انجام دادیم. متاسفانه نتوانستیم دو بازی آخر (نساجی و ذوب آهن) را برگزار کنیم. ۱۸ - ۱۹ روز بازی نکردیم ولی تمرینات خوبی پشت سر گذاشتیم.

مدافع پرسپولیس که در فینال سال ۲۰۱۸ هم در پرسپولیس حضور داشت، در خصوص آن بازی و مقایسه اش با فینال ۲۰۲۰ تاکید کرد: شرایط همیشه تغییر می‌کند. شرایط ما هم عوض شده است. فینال لیگ قهرمانان آسیا همیشه رفت و برگشت بود ولی الان تک بازی است و این، کار را برای هر دو تیم سخت می‌کند. جای اشتباه کم است. آماده هستیم.

حسینی ادامه داد: دو سال پیش هم به فینال رفتیم که برایمان سخت بود. بازی خوبی کردیم ولی قهرمان نشدیم. حالا آمده‌ایم تا برای بازی خوب آماده شویم.

کاپیتان پرسپولیس در پایان با تشکر از هواداران این تیم گفت: همیشه باید از تماشاگران تشکر کنیم. امیدوارم انرژی بدهند و دعا کنند روز خوبی (برابر اولسان) داشته باشیم.

تگ ها


سید جلال حسینی تیم فوتبال پرسپولیس لیگ قهرمانان فوتبال آسیا تیم فوتبال اولسان هیوندای کره جنوبی