برای قهرمانی در آسیا پاداش می‌دهیم/ حمایت رئیس جمهور را داریم

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا از حمایت رئیس جمهوری و ارگان‌های دیگر برخوردار هستیم....

به گزارش خبرنگار مهر، علی رغبتی عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس که همراه این تیم به قطر می رود تا نظاره‌گر دیدار فینال لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ باشد گفت: خوشبختانه تمام شرایط مدنظر فراهم شده تا تیم به نتیجه لازم در بازی نهایی برسد. کادرفنی و بازیکنان با تمام وجود آماده هستند و از این وضعیت استفاده کردند. به قطر می رویم تا دست پر برگردیم.

وی درباره همراهی اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با سرخ پوشان در این سفر عنوان کرد: دو نفر از هیات مدیره به همراه مدیرعامل به قطر می روند. بحث‌های حاشیه‌ای وجود دارد که مجبور هستیم به قطر برویم تا درباره این مسائل مذاکراتی داشته باشیم.

رغبتی راجع به پاداش های ویژه ای که برای قهرمانی احتمالی پرسپولیس در نظر گرفته شده است یادآور شد: این قهرمانی پاداش غیرقابل شمارشی را نصیب تیم و جامعه ایران می‌کند. البته در کنار این افتخار، تدارک خوبی دیده شده است و از حمایت های رئیس جمهور و ارگان های دیگر هم برخوردار هستیم. پیش بینی‌های لازم را انجام داده‌ایم و قطعاً پاداش های مالی خواهیم داشت.

تگ ها


علی رغبتی هیات مدیره باشگاه پرسپولیس فینال لیگ قهرمانان آسیا