برای مدیران ایرانی اسپند دود کنید

دلارهای نفتی و شیوخ و شاهزاده بلای جان برانکو و باشگاههای عربستانی شده است....

دلارهای نفتی و شیوخ و شاهزاده بلای جان برانکو و باشگاههای عربستانی شده است.

به گزارش مدال،اخبار پیرامون سرمربی برتر فوتبال ایران در سال گذشته اخبار خوبی نیست.طی چند روز اخیر خوانده ایم که باشگاه الاهلی و هواداران این تیم چگونه مقابل برانکو ایوانکوویچ موضع گیری کرده اند.الکسیچ خرید جدید پروفسور، بعد از یک ماه در لیست فروش قرار گرفته است ضمن این که باشگاه الاهلی یک مربی سعودی را به کادر فنی این تیم اضافه کرد.

باشگاه تاکید به استفاده از عمر السوما و مازاد شدن آلکسیچ دارد. اگر برانکو هفته بعد مقابل الاتفاق  نتیجه نگیرد باشگاه الاهلی برانکو را اخراج می کند و....

 آیا باشگاه الاهلی با این مدل تحت فشار گذاشتن سرمربی آن هم بعد از گذشت دو بازی موفق خواهد شد به اهداف خود دست یابد یا که در تیم، پایه های نیمکت برانکو را لرزان و لرزان تر می‌کند و با رواج بازیکن سالاری اوضاع برای باشگاه  بدتر و برای برانکو سخت تر خواهد شد .

 برخورداری شیوخ و شاهزاده های سعودی  از دلارها نفتی و بودجه کلان و بیمناک نبودن از غرامت تغییرات در کادر فنی بلای جان باشگاههای عربستانی شده است.

به هرحال این یک واقعیت است که وقتی اوضاع مدیریتی در فوتبال عربستان را می بینیم چاره ای نداریم جز این که برای مدیریت ایرانی اسپند دود کنیم.

بیشتربخوانید:

آبروریزی خرید جدید برانکو/آلکسیچ بعد از یک ماه در لیست فروش!