برای مسی هر کاری می‌کردم، دوران بارتومئو بد بود

جرارد پیکه در مصاحبه جدید خود ضمن دفاع از ساموئل اومتیتی در مورد جدایی مسی و دوران بارتومئو هم صحبت کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، به نظر می رسید در اوایل تابستان امسال ساموئل اومتیتی  بالاخره ​​به خود آمده و بعد از خارج شدن از برنامه رونالد کومان تصمیم گرفته فوتبال خود را احیا کند. هفته گذشته مدیران بارسلونا و ایجنت ساموئل اومتیتی در حال مذاکره برای یافتن راه حلی برای انتقال این مدافع میانی و فرانسوی به یک باشگاه جدید بودند، اما سرانجام این بازیکن تصمیم خود را دوباره تغییر داد و با جدایی مخالفت کرد.

ساموئل اومتیتی ​​نمی خواست هیچ یک از پیشنهادهای خود را قبول کند و به مدیران بارسلونا اعلام کرد که تصمیمی مبنی بر جدایی ندارد. این تغییر رویه و تصمیم جدید این بازیکن خشم مدیران باشگاه بارسا را ​​برانگیخت.

او در جریان بازی های پیش فصل بارسلونا از سوی هواداران هو شد و اخیرا در صحبت با مدیران باشگاه نتوانست احساساتش را کنترل کند و شروع به گریه کرد. در نهایت نیز تصمیم بر این شد او یک فصل دیگر ماندنی شود. اومتیتی پزشکان بارسا را مقصر مصدومیت هایش می داند و معتقد است الان کاملا بهبود یافته  ومشکلی برای بازی ندارد.

جرارد پیکه کاپیتان بارسا در یک مصاحبه رادیویی و در مورد سوت زدن ها علیه اومتیتی گفت:« او حتی یک جلسه در تمرینات غیبت نداشته است. ساموئل هر کاری که نیاز بوده و هر مسئولیتی که برعهده اش بوده را انجام داده است و سوت ها علیه او را درک نمی کنم. مساله دیگر قراردادی است که رئیس مستعفی سابق با او بسته و باید قبول کرد که اومتیتی فعلا تحت عضویت بارسلوناست. چرا علیه او سوت می زنند؟ ما نیاز به همراهی و همدلی هواداران داریم. این همه کارمند در دنیا داریم که پس از ۳۰ سال هیچ کار خاصی هم انجام نداده اند. اومتیتی روزهای بسیار خوبی در بارسلونا داشته و باید به او اعتماد کرد.»

جدایی مسی:« خوان لاپورتا رئیس باشگاه با من و دیگر کاپیتان های تیم تماس گرفت و جدایی مسی را اطلاع داد. باشگاه با لئو توافق کرده بود و ما کاپیتان ها نیز مشکلی با کاهش دستمزد برای ماندنی شدن مسی نداشتیم ولی در نهایت لالیگا موافقت نکرد و ثبت قرارداد مسی امکان پذیر نبود. برای ماندنی شدن لئو هر کاری می کردم ولی در نهایت نشد.»

بارتومئو:« بدترین مدیر تاریخ بارسا؟ در صلاحیت من نیست در این مورد حرف بزنم ولی  واضح است که در دوران او بارسا شرایط خوبی نداشت. همه مقصرند و رئیس، بیشتر از همه. الان معتقدم در ۵ یا ۱۰ سال آینده بارسا روزهای روشن تری خواهد داشت.»

کسر قرارداد:« بله، هم دستمزد ثابت و هم پاداش ها کاهش پیدا کرد و هیچ مشکلی با این قضیه نداشتم.»

تگ ها


جوزپ ماریا بارتومئو ساموئل اومتیتی لیونل مسی پاری سن ژرمن جرارد پیکه لاپورتا فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال