برترین بازیکنان رایگان جذب شده توسط یوونتوس؛ خسیس یا مقتصد؟

یوونتوسی‌ها امسال فعالیت خود در بازار نقل و انتقالات را به جذب بازیکنان چون آرون رمزی و آدرین رابیو آغاز کرده‌اند اما بابت جذب آن‌ها هیچ مبلغی پرداخت نکرده‌اند....

یوونتوس را باید پادشاه خریدهای رایگان دانست. یوونتوسی‌ها همیشه در فصل نقل و انتقالات فعالیت‌ زیادی داشته‌اند که قسمتی از این فعالیت‌ها (شامل جذب بازیکنان جدید) هم برای بسیاری از هواداران این تیم جذاب بوده ‌است هم برای مدیران، زیرا این خریدها رایگان بوده و هیچ مبلغی برای بازیکنان پرداخته نشده است!
اگر بخواهیم تک تک خریدهای رایگان یووه‌ای‌ها را بررسی کنیم باید یک کتاب قطور بنویسیم اما بیانکونری خرید سرشناس رایگان هم کم نداشته، چه زمانی که قبل از هزاره جدید فن‌درسار را به ترکیب اضافه کرد و چه حالا که در جدیدترین خرید خود رابیو را به تورین آورده است.
با مرور خرید‌های رایگان یوونتوس در دهه اخیر به نتایج جالبی می‌توان دست یافت. آن‌ها در هر پستی (به جز دروازه‌بان) توانسته‌اند بازیکنانی باکیفیت را بدون پرداخت مبلغ جذب کنند. آندر‌آ بارزالی، لوسیو و دنی آلوز شاخص‌ترین چهره‌های جذب شده راه‌راه پوشان در خط دفاعی بوده‌اند.
در خط هافبک یوونتوسی‌ها به معنای واقعی کلمه شاهکار کردند. آن‌ها جواهری به نام پیرلو را گرفتند، و البته با جذب رایگان پوگبا از منچستر، خود او را به شیاطین سرخ بیش از ۱۰۰ میلیون یورو فروختند! خدیرا و امره‌چان دیگر بازیکنان مهم‌ جذب شده توسط یوونتوسی‌ها هستند.
در خط حمله اما آن‌ها کم کار ظاهر شدند اما کینگزلی کومان و فرناندو یورنته جزو برترین بازیکنان جذب شده توسط بیانکونری است.

 

بیشتر بخوانید:

اخبار جنجالی با پپرونی؛ نقل و انتقالات اروپا

تگ ها


نقل و انتقالات پل_پوگبا پیرلو امره چان دنی آلوز آرون رمزی یوونتوس سری آ فوتبال