برترین خط هافبک اروپا در اختیار کدام تیم است؟

تیم‌های اروپایی در حال جذب بازیکنان مورد نظر خود هستند اما به نظر شما کدام تیم بهترین خط هافبک را دارد؟...

منچسترسیتی و تاتنهام با اندومبله و رودری قرارداد بستند تا خط هافبک خود را تقویت کنند اما آیا هافبک‌های آن‌ها بهترین‌های اروپا هستند؟ با هم ۵ خط هافبک خوب اروپا را بررسی می‌کنیم:
۵- تاتنهام
فینالیست سال قبل لیگ قهرمانان رکورد نقل و انتقالات خود را شکست و با ۶۲ میلیون یورو اندومبله را خرید. آن‌ها در برای پست هافبک وسط هری وینکس، موسی سیسوکو، اریک دایر، ویکتور وانیاما را در اختیار دارند. اریکسن و دله علی هم جزو هافبک‌های هجومی این تیم هستند که با ۱۶ میلیون پوند لباس این تیم را بر تن کردند. مهم‌ترین مشکل آن‌ها در فصل گذشته مصدومیت‌های پیاپی بود. تاتنهامی‌ها می‌خواهند سبایوس را هم به لندن بیاورند.
۴- بارسلونا
چند سال پیش ژاوی و اینستا بدون هیچ بحثی بهترین هافبک‌های دنیا بودند و بارسا از این دو سود می‌برد اما با جدایی آن‌ها، بارسا نتوانست جانشین‌های مناسبی برایشان پیدا کند. بوسکتس یک دهه است که هافبک دفاعی این تیم تیم کاتالونیایی است. فصل گذشته راکیتیچ و ویدال در این منطقه خوب کار نکردند اما امسال با اضافه شدن دی‌یانگ و اوج گیری آرتور می‌توان آینده موفقی برای آن‌ها در نظر گرفت.
۳- یوونتوس
یوونتوسی‌ها هم مانند بارسایی‌ها تا چند سال پیش با حضور پیرلو، پوگبا و مارکیزیو نقطه ضعفی در این منطقه احساس نمی‌کردند اما یکی دو فصلی‌ است که این منطقه پاشنه آشیل بیانکونری شده است. مدیران یووه امسال خریدهای خوبی چون رابیو و رمز داشتند تا در کنار پیانیچ، بنتاکور، متویدی و امره جان خط هافبک پرمهره‌ای تشکیل دهند و دست ساری برای انتخاب ۳ هافبک اصلی کاملا باز باشد.
۲- رئال مادرید
کاسمیرو، کروس و مودریچ باعث شدند تا رئال ۳ لیگ قهرمانان را به صورت پی‌درپی فتح کند. تنها نکته‌ای که ترس به دل هواداران رئال می‌اندازد بالا رفتن سن این سه نفر است. رئالی‌ها والورده را در اختیار دارند که می‌تواند دغدغه آن‌ها را برطرف کند و همچنین درصددند پوگبا را هم به سانتیاگو برنابئو بیاورند.
۱- منچسترسیتی
پپ یک مربی کمال‌گراست و برای کار کردن تحت نظر او باید یک متخصص باشید. فرناندینیو، داوید سیلوا، کوین دی‌بروین، ایلکای گودوغان و برناردو سیلوا یکی از کامل‌ترین هافبک‌های اروپا را برای پپ گواردیولا ساخته‌اند. خرید جدید آن‌ها رودری است و فیل فودن هم می‌خواهد کم کم خود را به ترکیب اصلی تحمیل کند. ارزش هافبک‌های سیتی نزدیک به ۲۴۰ میلیون پوند تخمین زده می‌شود که به نظر می‌رسد پپ و آل نهیان کاملا از این مسئله راضی هستند.

 

تگ ها


گزارش اختصاصی برترین خط‌هافبک اروپا تاتنهام منچستر سیتی یوونتوس رئال مادرید بارسلونا سری آ لالیگا لیگ برتر فوتبال