برترین فدراسیون جهان شدن موفقیت بزرگی است

مدیرفنی تیم ملی تکواندو گفت: آغاز اردو‌های تیم ملی پس از چندین ماه تعطیلی اتفاق خوبی بود و جو مثبتی در اردو حاکم است....

به گزارش مدال و به نقل از میزان، هادی ساعی در خصوص شروع تمرینات تیم ملی تکواندو اظهار داشت: خداراشکر پس از چند ماه وقفه از روز گذشته (شنبه) تمرینات تیم ملی تکواندو با ۴ تکواندوکار آغاز شد. بالاخره این کار باید از یک جا شروع میشد و خوشحالیم که بچه‌ها را داخل اردو داریم و انگیزه خوبی در بین کادرفنی و هوگوشان وجود دارد که جو مثبتی در اردو حاکم کرده است.

وی افزود: در اوایل اردو بیشتر تمرکز روی تمرینات بدنسازی است اما در نوبت بعد از ظهر هم تمرینات فنی برای تکواندوکاران در نظر گرفته شده و در مجوع شروع اردو‌ها اتفاق مثبتی است. درست است که هادی‌پور و حسینی در این مدت هم تمرین داشتن، اما امکانات و جو اردو باعث می‌شود تکواندوکاران روز به روز بهتر شوند.

مدیرفنی تیم ملی تکواندو در پاسخ به این سوال که آیا المپین‌های تکواندو مشکل اضافه وزن دارند، گفت: مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد و شرایط وزنی میرهاشم حسینی و آرمین هادی‌پور نرمال است. زمان زیادی تا المپیک باقی مانده و کنترل وزن هوگوپوشان مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

قهرمان سابق المپیک در واکنش به این سوال که مسائل روحی تا چه اندازه در موفقیت یک ورزشکار تاثیر دارد، تصریح کرد: مسالئل روحی و روانی اگر بیشتر از نکات فنی در موفقیت یک ورزشکار تاثیر نداشته باشد کمتر از آن هم نیست. خوشبختانه شورع تمرینات پس از چندین ما تعطیلی شرایط خوبی برای ملی پوشان بوجود آورده و بچه‌ها از اینکه باز هم در کنار هم تمرین میکنند، بسیارخوشحال هستند و امیدوارم این روحیه خوب را حفظ کنند.

ساعی با اشاره به معرفی فدراسیون تکواندوی ایران به عنوان بهترین فدراسیون جهان گفت: فدراسیون تکواندو در دوران کرونا بسیار فعال بود و مسابقات و دوره‌های آموزشی به صورت مجازی برگزار کرد و همچنین رونمایی از اپلیکشن تکواندو انجام شد که کار زیبایی بود. این موفقیت بزرگ را به خانواده تکواندو تبریک عرض نموده و امیدوارم روز‌های خوب تکواندوی ایارن ادامه داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

جایزه ویژه فدراسیون جهانی تکواندو به ایران

ملی پوشان تکواندو به اردو رفتند/ بانوان از ابتدای مهر

 

 

تگ ها


تکواندو هادی ساعی تکواندو