برتری تیم هندبال شاملی برابر طبس/ منجیری: از بازی لذت بردم

دومین دیدار از چهارمین روز مرحله سوم لیگ برتر هندبال مردان با برتری تیم شهید شاملی کازرون برابر زغال سنگ طبس پایان یافت....

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار دو تیم نیروی زمینی شهید شاملی کازرون و زغال سنگ طبس در چارچوب دور رفت از مرحله سوم لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور با برتری نیروی زمینی شهید شاملی به پایان رسید. در این دیدار که عصر امروز جمعه ۱۷ بهمن برگزار شد، قرمزپوشان کازرون موفق شدند، نیمه اول این بازی را با برتری ۱۸ بر ۱۵ به پایان رسانند و در نهایت با نتیجه ۳۲ بر ۲۷ زغال سنگ طبس را شکست دهند.

لازم به ذکر است که در این دیدار دو بازیکن تیم زغال سنگ طبس به علت دریافت ۳ تعلیق دو دقیقه‌ای در نیمه دوم با کارت قرمز داور از زمین اخراج شدند.

مهدی آزاد منجیری سرمربی تیم نیروی زمینی شهید شاملی کازرون پس از پیروزی تیمش مقابل تیم زغال سنگ طبس گفت: از بازی لذت بردم. چون شاهد یک بازی پایاپای بودیم. تبریک می گویم به هر دو تا تیم که یک هندبال زیبا را به نمایش گذاشتند.

وی افزود: از عملکرد بازیکنان راضی ام. در لحظاتی در دفاع انسجام مان را از دست دادیم و این موضوع رو باید بیشتر پوشش بدهیم.

آزاد منجیری در خصوص دیدار بعد تیمش مقابل سپاهان گفت: بازی با سپاهان آنالیز خوبی خواهیم داشت و نقاط ضعف و قوت تیم خودمان و تیم حریف رو شناسایی می‌کنیم و احساس می‌کنم بازی قشنگی خواهد شد.

علیرضا بکماز سرمربی زغال سنگ طبس پس از شکست تیمش در یک دیدار جذاب و نفس گیر مقابل تیم نیروی زمینی شهید شاملی اظهار داشت: بازی نزدیک و قشنگی رو شاهد بودیم و این بازی برای ما خیلی حساس و مهم بود. چون می‌توانست ما را در جدول امیدوار نگه دارد.

بکماز افزود: از بازیکنانم تشکر می‌کنم. از جان و دل مایه گذاشتند و بعد از بازی بدی که در مقابل ذوب آهن داشتیم. نشان دادیم که می‌توانیم بازی بهتری انجام دهیم. بابت برگشت بازیکنان مان به بازی و به خود باوری‌ای که رسیدند خیلی خوشحال هستم.

وی در خصوص دیدار بعد تیمش مقابل پاس ناجا قم اظهار داشت: از امشب فقط به بازی پاس ناجا فکر خواهیم کرد و شش بازی دیگر که داریم را به چشم فینال خواهیم دید.

تگ ها


هندبال لیگ برتر هندبال زغال سنگ