برتری دهدشت برابر نماینده کردستان/ گلایه از وضعیت گرمایش سالن

دومین روز از دور برگشت رقابت های لیگ برتر هندبال مردان با برتری تیم فرازبام خاییز دهدشت برابر تیم کیمیا کاشن کردستان آغاز شد....

به گزارش خبرنگار مهر، دومین روز از دور برگشت مرحله اول رقابت‌های لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور در بخش مردان گرامیداشت شهید پورجعفری امروز پنجشنبه ۲۰ آذرماه در سالن پوریای ولی دانشگاه آزاد شهر شیراز با برگزاری سه دیدار پیگیری می‌شود.

در اولین مسابقه امروز که در چارچوب گروه دوم برگزار می‌شود دو تیم فرازبام خائیز دهدشت و کیمیا کاشت کردستان به مصاف هم رفتند. این بازی که در نیمه نخست با نتیجه ۱۰ بر هشت به سود نماینده دهدشت به صورت پایاپای در جریان بود در پایان با برتری ۲۶ بر ۱۶ تیم فرازبام خائیز به پایان رسید.

ناصر سلیمی سرمربی تیم کیمیا کاشت کردستان بعد از شکست شاگردانش در این بازی گفت: اولین بازی دور برگشت مسابقات لیگ برتر هندبال رو پشت سر گذاشتیم. بازی در یک سالنی که تیم‌ها تمرین مناسبی در آن نداشتند برگزار شد. نیمه اول سالن برای هر دو تیم ناشناخته بود و بازیکنان پر اشتباه ظاهر شدند.

وی پیرامون وضعیت نامطلوب گرمایشی سالن شهر شیراز هم بیان کرد: کفپوش سالن خوب بود ولی امیدواریم میزبان مسابقات به فکر وسایل گرمایشی برای سالن باشد. هوا خیلی سرد است و به قطع در این شرایط درصد آسیب دیدگی بازیکنان بالا می‌رود و کیفیت بازی‌ها هم کم می‌شود. امیدواریم در چند روز آینده وضعیت گرمایشی سالن برطرف شود و بتوانیم شرایط خوبی برای تیم‌ها داشته باشیم.

وی ادامه داد: نیمه دوم بازیکنان ما از نقاط ضعف حریف استفاده کرده و کم اشتباه شدند که این‌ها سبب شد نتیجه لازم را بگیریم.

سلیمی خاطرنشان کرد: در پایان جا دارد از فدراسیون تشکر کنم که در آستانه مسابقات قهرمانی آسیا زیرساخت‌های شهر شیراز و استان فارس را در معرض آزمایش گذاشت تا در مسابقات جوانان آسیا کم اشتباه ظاهر شویم تا شرایط میزبانی خوبی برای آسیا داشته باشیم.

تگ ها


هندبال لیگ برتر هندبال شیراز