برتری ذوب آهن برابر ستارگان دشتستان/صادقی:با این برد استرس نداریم

سومین دیدار از دومین روز مرحله دوم دور برگشت لیگ برتر هندبال مردان با مغلوب شدن تیم ستارگان دشتستان برابر ذوب آهن اصفهان پیگیری شد....

به گزارش خبرنگار مهر، آخرین دیدار از روز دوم رقابت‌های دور برگشت لیگ برتر هندبال در بخش آقایان تیم‌های ذوب آهن اصفهان و ستارگان دشتستان به مصاف هم رفتند که شاگردان کیوان صادقی موفق شدند با نتیجه ۳۴ بر ۱۵ مقابل حریف خود به برتری برسند. این دیدار که به عنوان آخرین بازی امروز گروه الف برگزار شد در هر دو نیمه با برتری محسوس ذوب آهن اصفهان پیگیری شد. سبزپوشان با این برد ۱۳ امتیازی شدند تا همچنان با انجام ۹ بازی در رده دوم گروه الف قرار بگیرند. ستارگان دشتستان نیز با این شکست ۲ امتیازی در رده پنجم جدول بالاتر از نفت و گاز گچساران قرار گرفت.

رضا عباسی پس از شکست تیمش برابر ذوب آهن اظهار داشت: همان طور که شاهد بودید بازی برای ما حساسیت چندانی نداشت چون برد و باخت در جدول مسابقات روی موقعیت و جایگاه ما تأثیری نداشت.

وی افزود: بنابراین تصمیم گرفتیم از بازیکنان اصلی استفاده نکنیم یا کمتر استفاده کنیم زیرا پس فردا بازی حساس و سرنوشت سازی در پیش داریم که برای ما از لحاظ جدولی مهم است. خدا را شکر برای ما مهم بود که در این بازی یک تمرین خوب برگزار و از آن استفاده کنیم و باز هم خدا را شاکریم که مصدوم نداشتیم و این از همه چیز مهم‌تر بود. تبریک میگویم به تیم خوب ذوب آهن بابت برد و صعود و امیدوارم تیم ما نیز در بازی جمعه نمایش شایسته ای داشته باشد.

کیوان صادقی پس از پیروزی تیمش برابر ستارگان دشتستان اظهار داشت: تیم دشتستان تیمی است که در فاصله کوتاهی تا آغاز لیگ کارش را شروع کرده و مجموعه خوبی دارد. شاید این طور بتوان گفت که ما بهتر بودیم و از لحاظ بدنی شرایط بهتری داشتیم و قدر فرصت‌هایمان را دانستیم. برد و باخت در بازی بعد برای ما مهم نیست چون صعود ما قطعی شده است.

وی افزود: همه تیم‌های لیگ باید آمادگی جسمانی خوبی داشته باشند چون در مسابقات شرایط بدنی حرف اول را می‌زند. اگر قرار باشد تیمی خوب کار کند حتی اگر جوان باشد با آمادگی جسمانی بالا شانس بیشتری دارد.

صادقی تاکید کرد: در عرصه ملی نیز همه باید تلاش کنیم و دست به دست هم دهیم تا هندبال کشور از شرایط کنونی فراتر رفته و آینده هندبال ایران ساخته شود.

تگ ها


لیگ برتر هندبال هندبال تیم هندبال ذوب آهن اصفهان