برتری زغال سنگ طبس برابر پاس/ بکماز: دو امتیاز خوب گرفتیم

ششمین روز از مرحله سوم لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور در بخش مردان با برتری تیم زغال سنگ طبس برابر تیم پاس ناجا برگزار شد....

به گزارش خبرنگار مهر، ششمین روز از دور سوم لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور در بخش مردان امروز یکشنبه ۱۹ بهمن ماه با برگزاری دیدار بین دو تیم زغال سنگ طبس و پاس ناجای قم در گروه M در تالار هندبال شهید سلیمانی تهران آغاز شد. نیمه اول این دیدار با نتیجه ۱۲ بر ۹ به سود تیم طبس پایان یافت. در نهایت این شاگردان بکماز بودند که توانستند با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ پیروز این میدان شوند.

علیرضا بکماز سرمربی زغال سنگ طبس پس از برد تیمش برابر پاس در رقابت‌های لیگ برتر هندبال گفت: مهمترین نکته بازی دو امتیاز بود که کسب کردیم و از این بابت خیلی خوشحالم.

وی در پاسخ به این سوال که «آیا از عملکرد بازیکنانش راضی است یا خیر؟»، افزود: دوست دارم بگویم راضی هستم! در این لحظه فقط می‌خواهیم این بازی را فراموش و فقط و فقط به بازی با پرسپولیس فکر کنیم.

وی درباره بازی بعدی تیمش برابر پرسپولیس نیز گفت: با یک تیم خیلی خوب و جوان که مربی بسیار کار بلدی دارد و برای ارائه بهترین عملکرد به زمین مسابقه می‌آید، روبرو می‌شویم. ما هم باید با یک برنامه جدید پا به میدان این مسابقه بگذاریم.

سید علیرضا طباطبایی مدیر فنی پاس ناجا پس از شکست برابر زغال سنگ طبس در رقابت‌های لیگ برتر هندبال گفت: بازی نسبتاً نزدیکی بود. از بازیکنان تیمم تشکر می‌کنم و به تیم طبس هم تبریک می گویم.

وی افزود: بچه‌ها اگر حواس جمع تر بازی می‌کردند و از لحظه‌هایی که داشتند استفاده می‌کردند، صد درصد الان شاهد چنین نتیجه‌ای نبودیم و حداقل می‌توانستیم مساوی بگیریم. پس فردا با تیم سپاهان بازی داریم ان شاءالله در این بازی هم بچه‌ها با همدلی بازی خوبی را انجام می‌دهند.

تگ ها


هندبال لیگ برتر هندبال پاس ناجا