برتری ساحل عاج برابر عربستان با درخشش کسیه

تیم ملی ساحل عاج در اولین بازی خود در المپیک توکیو موفق شد عربستان را مغلوب کند....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی ساحل عاج که با تکیه بر گل به خودی بازیکن عربستان از حریف پیش افتاده بود، در نهایت با ضربه فرانک کسیه در نیمه دوم به گل برتری دست یافته و ۱-۲ عربستان را مغلوب کرد.

ساحل عاج را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۱۲ صاحب موقعیت بسیار خوبی برای باز کردن دروازه عربستان شد، اما ضربه سر کریستن کوآمه راهی به دروازه حریف نیافت.

تیم ملی عربستان می توانست در اواسط نیمه اول با ضربه تماشایی سامی الناجی گل اول را به ثمر برساند، اما دروازه بان ساحل عاج به خوبی ضربه این بازیکن را دفع کرد. اما در اواخر نیمه اول و در دقیقه ۳۹ بود که عبدالله العمری به اشتباه دروازه تیم ملی عربستان را باز کرد تا ساحل عاج از حریف خود پیش افتد.

اما در دقیقه ۴۴ و روی ارسال یاسر الشهرانی بود که سالم الدوساری پشت محوطه جریمه ساحل عاج صاحب موقعیت شده و به زیبایی دروازه این تیم را باز کرد تا نیمه اول با تساوی ۱-۱ به اتمام برسد.

ساحل عاج نیمه دوم را هجومی آغاز و بعد از خلق یکی دو موقعیت بود، در نهایت این فرانک کسیه بود که با ضربه ای دقیق از مرکز محوطه جریمه موفق شد دروازه تیم ملی عربستان را باز کند.

در دقیقه ۷۲ این بار آماد دیالو موقعیت خوبی برای زدن گل سوم داشت، اما ضربه او از درون محوطه توسط دروازه بان عربستان دفع شد تلاش عربستان برای بازگشت اثربخش نبود و این تیم ۱-۲ مغلوب ساحل عاج شد.

تگ ها


ساحل عاج