برتری شیاطین سرخ مقابل بایرن در سالگرد فینال تاریخی نیوکمپ

منچستریونایتد در دیداری دوستانه بایرن مونیخ را گل‌باران کرد...

در سالگرد سه‌گانه تاریخی منچستریونایتد، اسطوره‌های این تیم به مصاف اسطوره‌های بایرن مونیخ رفتند.

به گزارش مدال، بیست سال پیش در چنین روزهایی شیاطین سرخ تاریخ سازی کرده و با کسب پیروزی دراماتیک برابر بایرن مونیخ در فینال نیوکمپ، سه‌گانه‌ای تاریخی را رقم زدند و حالا امروز بازیکنان آن تیم یک بار دیگر به رهبری سر الکس فرگوسن با 5 گل تیم پیشکسوتان بایرن را مغلوب کردند.

گل اول منچستریونایتد به بایرن مونیخ توسط اوله گونار سولسشر در دقیقه 4 و در دهانه دروازه روی حرکت تیمی و پاسکاری متوالی یونایتد به ثمر رسید؛ همان ستاره‌ای که قاتل بایرن در ثانیه های پایانی لقب گرفته بود.

یونایتد نمایشی روان ارائه می داد و در دقیقه 32 دوایت یورک با یک ضربه والی تماشایی موفق به زدن گل دوم شد. در ادامه جریان بازی آرام شد و در نهایت نیمه نخست با همین برتری 0-2 یونایتد به اتمام رسید.

اما در اواخر نیمه دوم طوفان یونایتد آغاز شد و ابتدا نیکی بات با ضربه‌ای فنی گل سوم را به ثمر رساند. 5 دقیقه بعد لوییس ساها در مقابل دروازه خالی موفق به گلزنی شد و در دقیقه 87 پای دیوید بکام نیز به گلزنی باز شد تا این بار یونایتد خیلی راحت تر از قبل موفق به شکست بایرن مونیخ شود.

خلاصه بازی ستارگان منچستر یونایتد و بایرن مونیخ را از اینجا ببینید

تگ ها


اسطوره‌های منچستریونایتد اسطوره‌های بایرن مونیخ الکس فرگوسن سه‌گانه تاریخی نیوکمپ دیوید بکام بایرن مونیخ UEFA Champions League فوتبال