برتری مس کرمان برابر فرازبام/ پارسایی: می توانستیم بهتر باشیم

ششمین روز از دور برگشت رقابت های لیگ برتر هندبال مردان با برتری تیم مس کرمان برابر فرازبام خاییز دهدشت آغاز شد....

به گزارش خبرنگار مهر، ششمین روز از دور برگشت سی و سومین دوره رقابت‌های لیگ برتر هندبال مردان باشگاه‌های کشور گرامیداشت سردار شهید پور جعفری امروز دوشنبه ۲۴ آذرماه با سه دیدار از گروه دوم پیگیری می‌شود. در نخستین مسابقه امروز تیم‌های تیم مس کرمان و فرازبام خائیز دهدشت مقابل هم صف آرایی کردند که این دیدار در پایان با پیروزی ۳۰ بر ۲۵ به سود کرمانی‌ها که عنوان قهرمانی فصل پیش لیگ برتر هندبال کشور را با خود به یدک می کشند، به پایان رسید.

دور برگشت مسابقات لیگ برتر هندبال آقایان که نوزدهم آذر ماه در سالن پوریای ولی دانشگاه آزاد شیراز آغاز شد و امروز با برگزاری رقابت‌های گروه دوم به پایان می‌رسد.

مجید پارسایی سرمربی تیم فرازبام خائیز دهدشت پس از شکست تیمش مقابل مس کرمان گفت: سومین بازی مان از دور برگشت بود که به هرحال بازی کردیم. البته می‌توانستیم بهتر از این باشیم.

وی افزود: چیزی که آنالیز کرده بودیم و به بچه‌ها گفته بودیم اجرا نشد. زیرا که بچه‌ها در حس و حال بازی با زغال سنگ بودند و با آن آمادگی که انتظار داشتیم کار نکردند. به تیم مس تبریک می گویم. واقعاً خوب کار کردند و از فرصت‌هایی که به وجود آمد به خوبی استفاده کردند.

حسین دهقان سرپرست تیم هندبال مس کرمان از پیروزی تیمش مقابل فرازبام خائیز هم گفت: بازی امروز بازی بسیار سنگین و نفس گیری بود ولی تیم ما از فرصت‌ها استفاده و به بهترین نحو ممکن تمام موقعیت‌ها را به گل تبدیل کرد.

وی افزود: هر دو تیم به خوبی تلاش کردند و در این بازی یک مسابقه هندبال تکنیک و خوبی را به نمایش گذاشتند ولی تیم دهدشت به خوبی ما نتوانست از فرصت‌های بدست آمده استفاده کند. امیدوارم تیم مس همچنان که تا امروز پرقدرت ظاهر شده تا انتهای لیگ برتر به همین صورت اقتدارش را حفظ کند و امیدواریم به امید خدا قهرمانی سال گذشته را تکرار کنیم.

تگ ها


هندبال لیگ برتر هندبال تیم هندبال مس کرمان