برتری نایب قهرمان برابر پرسپولیس/ شروع طوفانی ذوب آهن

نخستین روز از دور رفت رقابت های لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور در بخش مردان با برتری دو تیم شهید شاملی کازرون و ذوب آهن اصفهان پیگیری شد....

به گزارش خبرنگار مهر، سی و سومین دوره رقابت‌های لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور در بخش مردان یادواره شهید پور جعفری، از امروز شنبه ۱۹ مهرماه با برگزاری دو دیدار در سالن شهید سلیمانی تهران آغاز به کار کرد. در این مسابقات ۱۲ تیم در دو گروه شش تیمی قرار است به مصاف هم بروند که با عدم حضور تیم ستارگان دشتستان از گروه اول تعداد تیم‌های حاضر در مرحله رفت به ۱۱ تیم کاهش یافت. گروه بندی تیم‌ها به این ترتیب است:

گروه A:
پرسپولیس بهبهان- نیروی زمینی شهید شاملی کازرون- پاس ناجا قم - ذوب آهن اصفهان - نفت و گاز گچساران - ستارگان دشتستان (در دور رفت حاضر نشد)

گروه B:
کیمیا کاشت کردستان- فراز بام خائیز دهدشت- پرواز هوانیروز - مس کرمان - فولاد سپاهان اصفهان- زغال سنگ طبس‌

در دیدار افتتاحیه این مسابقات، دو تیم پرسپولیس بهبهان و نیروی زمینی شهید شاملی کازرون از گروه اول به مصاف هم رفتند. در این دیدار تیم شهید شاملی کازرون نایب قهرمان فصل قبل لیگ برتر موفق شد با نتیجه ۲۹ بر ۱۸ برابر تیم پرسپولیس بهبهان به پیروزی برسد. 

در دیگر دیدار این گروه تیم ذوب آهن اصفهان تیم سوم دوره قبل لیگ برابر تیم پاس ناجای قم قرار گرفت. شاگردان کیوان صادقی نیمه اول این دیدار را با نتیجه ۱۹ بر ۱۴ پیروز شدند. در نهایت این نماینده اصفهان بود که موفق شد با نتیجه ۳۴ بر ۲۲ اولین پیروزی خود در لیگ سال ۹۹ را ثبت کند.

اما سومین دیدار امروز قرار بود بین دو تیم ستارگان دشتستان و نفت و گاز گچساران برگزار شود که به دلیل اعلام تیم ستارگان مبنی بر کرونایی بودن هشت نفر از اعضای تیم و عدم حضورشان در تهران لغو شد.

نتیجه کامل روز نخست بازی‌ها به این شرح است:

* پرسپولیس بهبهان ۱۸ - شهید شاملی کازرون ۲۹
* پاس ناجا قم ۲۲ - ذوب آهن اصفهان ۳۴
* ستارگان دشتستان - نفت و گاز گچساران (برگزار نشد)

با پایان روز نخست از گروه اول، تیم‌های ذوب آهن اصفهان، شهید شاملی کازرون،  پرسپولیس بهبهان و پاس ناجا در حال حاضر در جدول اول تا چهارم هستند.

برنامه روز دوم مسابقات در روز یکشنبه ۲۰ مهرماه در گروه B:
پرواز هوانیروز - مس کرمان ساعت ۱۲
کیمیا کاشت کردستان - فرازبام خاییز دهدشت ساعت ۱۵
فولاد مبارکه سپاهان اصفهان - زغال سنگ طبس ساعت ۱۸

تگ ها


هندبال لیگ برتر هندبال ویروس کرونا