برتری پرسپولیس برابر دشتستان/ ظهرابی: تمرکز بازی مان به هم ریخت

سومین و آخرین دیدار از پنجمین روز دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر هندبال مردان باشگاه‌های کشور با پیروزی نماینده خوزستان به پایان رسید. ...

به گزارش خبرنگار مهر، سومین و آخرین دیدار از پنجمین روز دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر هندبال مردان باشگاه‌های کشور، گرامیداشت سردار شهید پور جعفری امروز یکشنبه ۲۳ آذرماه با برگزاری دیدار بین دو تیم پرسپولیس بهبهان و ستارگان دشتستان پیگیری شد. این دیدار که در سه دقیقه مانده به پایان بازی با نتیجه تساوی در عدد ۲۷ در جریان بود، تیم پرسپولیس بهبهان توانست در پایان با نتیجه ۲۷ بر ۳۱ تیم دشتستان بوشهر را شکست دهد.

مسعود ظهرابی سرمربی تیم پرسپولیس بهبهان پس از پیروزی تیمش مقابل ستارگان دشتستان گفت: به تیم دشستان خسته نباشید می گویم. متأسفانه در شروع نیمه دوم تعداد ۲ دقیقه‌هایی که داشتیم زیاد بود و همین امر باعث کاهش اختلاف گل تیم‌ها شد. بازی تا دقایق آخر پایاپای پیش رفت ولی خوشبختانه با تغییر دو بازیکن و اجرای یک تاکتیک و همچنین با توپ گیری دروازه بان توانستیم از تیم ستارگان پیشی بگیریم.

وی افزود: در سیزده دقیقه پایانی نیمه دوم تمرکز بازیکنان مان به هم ریخت و اشتباهات فردی زیاد شد ولی خدا را شکر برنده بازی شدیم و به بازیکنان و کادر تیم دشتستان نیز خسته نباشید می گویم.‌

رضا عباسی سرمربی تیم ستارگان دشتستان پس از شکست تیمش مقابل پرسپولیس بهبهان اظهار داشت: امروز شاهد یک بازی تماشایی بودیم که هر دو تیم برای پیروزی در این بازی جانانه جنگیدند.

وی ادامه داد: درست است که در این بازی شکست خوردیم ولی سطح بازی تیم ما در سطح لیگ برتر بود. اشتباهات دقایق پایانی بویژه ۱۳ دقیقه آخر دلیل شکست ما بود.

تگ ها


هندبال لیگ برتر هندبال باشگاه پرسپولیس