برتری پرسپولیس برابر نفت/ ظهرابی: برای بازی جمعه آماده‌ایم

تیم هندبال پرسپولیس بهبهان با برد برابر تیم نفت و گاز گچساران شروع خوبی در دور دوم مرحله برگشت لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور داشت....

به گزارش خبرنگار مهر، در دومین روز از مرحله برگشت سی و سومین دوره رقابت‌های لیگ برتر هندبال مردان امروز چهارشنبه ۱۷ دی ماه دو تیم نفت و گاز گچساران و پرسپولیس بهبهان در تالار شهید سلیمانی به مصاف هم رفتند که نماینده خوزستان موفق شد حریف خود را از پیش رو بردارد. این دیدار که در قالب نخستین بازی گروه الف برگزار شد در نیمه اول با نتیجه ۱۷ بر ۱۲ به نفع قرمز پوشان پرسپولیس به پایان رسید.

در نیمه دوم نفتی‌ها تمام توان خود را به کار گرفتند تا در این نیمه پیروز میدان باشند اما شاگردان مسعود ظهرابی به خوبی تفکرات و اندیشه‌های سرمربی خود را در زمین پیاده کردند و در این نیمه نیز به برتری رسیدند تا در پایان وقت قانونی با نتیجه ۳۶ بر ۲۵ به پیروزی دست یابند.

نماینده خوزستان با این برد ۱۰ امتیازی شد و موقتاً با یک پله صعود به رده چهارم جدول رسید. نفتی‌ها نیز کماکان ۲ امتیازی در قعر جدول قرار دارند.

مسعود ظهرابی سرمربی تیم پرسپولیس بهبهان پس از پیروزی تیمش برابر نفت و گاز گچساران گفت: بازی بار فنی آن‌چنانی برای دو تیم نداشت اما برای ما به نوعی پیش درآمد بود به منظور آمادگی برای دیدار روز جمعه تا بتوانیم نتیجه را سود خودمان رقم بزنیم.

وی خاطرنشان کرد: تیم گچساران بعد از چندین سال قهرمانی و نایب قهرمانی در لیگ و حضور در لیگ قهرمانان آسیا متأسفانه به دلیل شرایط کنونی نتوانست تیمی که باید و شاید را روانه مسابقات کند و از بازیکنان تیم جوانان و نوجوانان استفاده کرده بود. اما این بازی برای ما خوب بود چون به نوعی پیش درآمد بود برای بازی بعدی و بازیکنان خواسته‌های ما را نسبتاً برآورده کردند. امیدواریم در بازی روز جمعه نتیجه دلخواه را به دست آوریم.

وی در خصوص تیم ملی جوانان نیز افزود: تیم ملی جوانان هم تمرینات خود را از ۲۲ دیماه برگزار خواهد کرد اما مشکل اصلی ما نبود بازی تدارکاتی است. اردوی خوبی در اصفهان برگزار کردیم و بازی‌های تدارکاتی خوبی انجام دادیم و جا دارد از مدیریت محترم باشگاه سپاهان تشکر کنم. با یاری خدا اگر بتوانیم در چند تورنمنت خیلی خوب حتی در مسابقات داخلی شرکت کنیم می‌توانیم با آمادگی نسبتاً خوبی راهی مسابقات آسیایی شویم.

عباس رضا زاده مربی تیم هندبال نفت و گاز گچساران پس از شکست تیمش مقابل پرسپولیس بهبهان اظهار داشت؛ تیم نفت و گاز در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر با ترکیبی از بازیکنان جوان در لحظات آخر به لیگ رسید و همین موضوع باعث شد تا ما تیمی کاملاً بومی و جوان راهی رقابت‌های لیگ برتر کنیم.

وی افزود: امروز بازی خوبی را از هر دو تیم شاهد بودیم اما تیم پرسپولیس از بازیکنان باتجربه بهره مند است و همانطور که گفتم نفت و گاز گچساران با ترکیب جوان و بومی راهی لیگ برتر هندبال شده و در این دیدار چند نفر از بازیکنان شاخص را به علت مصدومیت و دیگر مسائل در اختیار نداشتیم.

رضا زاده در پایان گفت: در آینده از تیم نفت و گاز گچساران بیشتر خواهیم شنید و این بازیکنان پشتوانه هندبال نفت و گاز گچساران هستند و اکثراً برای کسب تجربه در این فصل لیگ برتر حضور یافتند.

تگ ها


هندبال باشگاه پرسپولیس لیگ برتر هندبال