برتری پرسپولیس برابر پاس ناجا/ وفایی: باخت را برگردن می گیرم

آخرین مسابقه از سومین روز دور برگشت رقابت های لیگ برتر هندبال مردان با برتری تیم پرسپولیس بهبهان برابر تیم پاس ناجا به پایان رسید....

به گزارش خبرنگار مهر، سومین و آخرین مسابقه از سومین روز دور برگشت سی و سومین دوره رقابت‌های لیگ برتر هندبال مردان، گرامیداشت سردار شهید پور جعفری امروز در سالن پوریای ولی شیراز پیگیری شد. در سومین مسابقه از رقابت تیم‌های گروه اول دو تیم پرسپولیس بهبهان و پاس ناجا به مصاف هم رفتند. در این دیدار تیم پرسپولیس بهبهان توانست در یک بازی تماشایی که از شبکه ورزش سیما به صورت زنده پخش می‌شد، تیم پاس ناجا قم را با نتیجه ۴۲ بر ۳۰ شکست دهد.

سعود ظهرابی مربی تیم پرسپولیس بهبهان درباره پیروزی تیمش مقابل تیم پاس ناجا قم در چارچوب روز سوم رقابت‌های لیگ برتر هندبال مردان، اظهار داشت: تیم پاس بازی سنگینی با تیم ذوب آهن برگزار کرده بود و از نظر قوای جسمانی کمتر بودند. ما در نیمه دوم تغییر تاکتیک دادیم و شاهد یک بازی بهتر از طرف تیم بودیم.

وی اظهار داشت: امیدوارم که این روند خوب تیم ادامه پیدا کند تا بتوانیم به مراحل بعدی فکر کنیم. به تیم پاس ناجا قم خسته نباشید می گویم واقعیتش این است که با احترام به تیم پاس توان فنی ما از آنها بالاتر بود.

محمدامین وفایی مربی تیم پاس هم بعد از قبول شکست برابر تیم پرسپولیس گفت: به تیم خوب بهبهان و سرمربی این تیم خسته نباشید عرض می‌کنم.امروز واقعاً روز ما و بازیکنان ما نبود. بازیکنان ما در این اصلاً توقعات مان را برآورده نکردند و بدن‌هایشان به علت پاره‌ای مشکلات خالی کرده بود

مربی تیم پاس ناجا قم در پایان گفت: این باخت را کادر فنی و شخص بنده گردن می‌گیریم و هیچ مشکلی بابت بازی بعدی نداریم و پرقدرت به کارمان در لیگ برتر ادامه می‌دهیم.

شایان ذکر است علیرضا ربیع دولت آبادی سرمربی تیم پاس ناجا به علت بیماری نتوانست در این دوره از رقابت‌ها در شیراز تیم را همراهی کند و به همین علت وفایی به عنوان مربی سکان هدایت تیم را در دست دارد.

تگ ها


هندبال لیگ برتر هندبال باشگاه پرسپولیس