برتری پرگل هلند در شب انتقام گیری آلمان

تیم های ملی آلمان و هلند به برتری های پرگلی برابر مقدونیه و جبل الطارق دست یافتند....

به گزارش "ورزش سه"، هلند که در هفت دیدار ابتدایی خود موفق به کسب ۱۶ امتیاز شده و در صدر جدول قرار داشت، امشب نمایشی فوق العاده برابر جبل الطارق داشت و با شش گل به برتری دست یافت. تیم ملی آلمان نیز انتقام بازی رفت را گرفت و با نتیجه درخشان ۰-۴ از سد مقدونیه گذشت.

تیم ملی هلند بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۹ به گل اول هم دست یافت. روی ارسال دقیق ممفیس دیپای بود که ویرژیل فن دایک، مدافع پیش تاخته هلند با ضربه سر دقیق خود موفق به گلزنی شد. در دقیقه ۱۹ لاله های نارنجی خیلی سریع فرصت داشتند گل دوم را نیز به ثمر برسانند، اما ضربه پنالتی ممفیس دیپای را باندا، دروازه بان جبل الطارق مهار کرد.

اما دقایقی بعد خود ممفیس دیپاس با از خودگذشتگی کلاسن و ارسال پاس تماشایی او در مقابل دروازه خالی موفق شد گل دوم را وارد دروازه حریف کند. حملات تیم ملی هلند ادامه یافت و در اواخر نیمه اول این بار ممفیس دیپای پنالتی خود را تبدیل به گل کرد تا شاگردان لوییس فان خال با برتری مقدرانه ۰-۳ راهی رختکن شوند.

هلند نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۴۸ باز هم به گل رسید. این بار دنزل دومفرایس موفق شد در دیرک دورتر ارسال لانگ را با ضربه سر تبدیل به گل کند. اما در ادامه و با پاس تماشایی و پشت مدافعان ممفیس دیپای بود که گرونولد به راحتی موفق به زدن گل پنجم هلند هم شد. در دقیقه ۸۶ باز هم دیپای در نقش پاسور ظاهر شد و این بار مالن از فاصله ای نزدیک موفق به گلزنی شد تا در نهایت هلند با شش گل رقیب نگون بخت خود را مغلوب کند.

آلمان که در هفت مسابقه اول خود موفق به کسب ۱۸ امتیاز شده و با اقتدار در رتبه اول جدول حضور داشت، امشب نیز انتقام شکست دور رفت را از مقدونیه گرفت و با چهار گل این تیم را شکست داد.

آلمان بازی را بهتر آغاز کرد و در همان لحظات ابتدایی می توانست به گل اول دست یابد، اما ضربه سر جاشوا کیمیچ روی خط توسط بازیکنان مقدومینه برگردانده شد. در دقیقه ۱۱ این بار توماس مولر صاحب فرصت خوبی برای گلزنی شد، اما ضربه سر او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

در اواسط نیمه اول بود که سرژ گنابری از فاصله ای دور شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد، اما دیمیتروسکی عکس العمل خوبی نشان داد و در نهایت نیمه اول علیرغم برتری آلمان با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

اما آلمان در دقیقه ۵۰ به گل اول دست یافت. توماس مولر در موقعیتی بسیار خوب با پاس عرضی کای هاورتز در مقابل دروازه خالی صاحب توپ کرد و این بازیکن موفق به زدن گل اول شد.

حملات این تیم ادامه یافت و دقایقی بعد باز هم توماس مولر در نقش گل ساز ظاهر شد و این بار تیمو ورنر به راحتی ارسال تماشایی این ستاره باتجربه را تبدیل به گل کرد. در دقیقه ۷۴ و روی پاس فابین ویرتز بود که این بار تیمو ورنر در سمت چپ صاحب موقعیت شده و با ضربه ای دقیق باز هم موفق به گلزنی شد.

اما در دقیقه ۸۴ این بار جمال موسیالا تحت فشار مدافعان حریف توانست از درون محوطه دروازه مقدونیه را باز کند و آلمان در نهایت با چهار گل حریف خود را شکست داد.

تگ ها


تیم ملی آلمان تیم‌ ملی هلند