برخلاف سابق اینبار دبیرکل قانونی انتخاب کردیم! (نامه)

فدراسیون فوتبال در نامه‌ای به کنفدراسیون آسیا به توضیح و دفاع از انتخاب مهدی محمدنبی پرداخت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، طی روزهای اخیر جنگ مدیریتی بین مدعیان پست مدیریت در فدراسیون شکل گرفته که البته اکنون فدراسیون فوتبال و حیدر بهاروند طی نامه‌ای به AFC  به توضیح درباره انتخاب دبیرکل جدید پرداخته و از آن دفاع کرده‌اند. در این نامه از کنفدراسیون خواسته شده با توجه به تصمیم کمیته اجرایی بوده، با رسمیت شناختن این موضوع کارهای اداری طبق روال مرسوم صورت گیرد.


در این نامه اینطور آمده است:  


ما در مورد نامه روز ۳۱ مارس ۲۰۲۰ در مورد موضوع بالا صحبت می کنیم. مایلم به اطلاع شما برسانم که کمیته اجرایی فدراسیون فوتبال ایران به پیشنهاد اینجانب در روز ۲۶ مارس ۲۰۲۰ جلسه ای تشکیل دادند و همه اعضای کمیته اجرایی انتصاب آقای محمد مهدی نبی به عنوان دبیرکل جدید فدراسیون فوتبال ایران با توجه به اساسنامه این فدراسیون تایید کردند.

کپی جزییات جلسه فوق الذکر و ترجمه آن برای استحضار شما بهمراه این نامه ارسال می‌شود. لازم به ذکر است که انتصاب آقای ابراهیم شکوری به عنوان دبیرکل فدراسیون فوتبال بر اساس تصمیم رییس فدراسیون فوتبال ایران انجام  شد (بر اساس اختیاراتی که در اساسنامه به او داده شده) و این تصمیم توسط AFC تایید شده بود.

علیرغم اینکه در مورد انتصاب دبیرکل‌های سابق (آقای شکوری و ساکت) روسای فدراسیون ها از اختیارات خود استفاده کردند، ما این بار روند قانونی را به کار گرفتیم و از طریق کمیته اجرایی دبیرکل جدید را منصوب کردیم و شیوه قبلی را انجام ندادیم.

علاوه بر این مهدی محمدنبی در روز ۲۵مارچ ۲۰۲۰ از پست خود به عنوان نائب رییس پرسپولیس استعفا داده بود و این استعفا توسط هیات مدیره پذیرفته شده بود. بنابراین از آن زمان آقای محمدنبی پستی در باشگاه پرسپولیس نداشت و این موضوع در سایت رسمی باشگاه پرسپولیس منتشر شده بود.

بنابراین برای کارهای روزمره فدراسیون فوتبال ایران ما از AFC تقاضا داریم که آقای مهدی محمدنبی را به عنوان دبیرکل جدید فدراسیون ایران به رسمیت بشناسد.

با احترام حیدر بهاروند

بیشتر بخوانید:

کرونا و کمک به ستاره محروم عربستانی

تگ ها


سازمان لیگ برتر مهدی محمدنبی حیدر بهاروند فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال