برخورد سرد امبابه با بوفون

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از اکیپ، جدال حساس یوونتوس برابر موناکو با پیروزی دو بر صفر بیانکونریها به پایان رسید تا این تیم امید زیادی برای صعود به فینال داشته باشد ......
به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از اکیپ، جدال حساس یوونتوس برابر موناکو با پیروزی دو بر صفر بیانکونریها به پایان رسید تا این تیم امید زیادی برای صعود به فینال داشته باشد ...

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از اکیپ، جدال حساس یوونتوس برابر موناکو با پیروزی دو بر صفر بیانکونریها به پایان رسید تا این تیم امید زیادی برای صعود به فینال داشته باشد.

در یکی از صحنه های جالب بازی وقتی بوفون، امباپه مهاجم بااستعداد موناکو را ناکام گذاشت با روی خوش به طرف او رفت و قصد ستایش مهاجم موناکو را داشت اما او بی توجه به بوفون صحنه  را ترک کرد.

امباپه درباره برخورد سرد خود با سنگربان یوونتوس گفت: بوفون من را غافلگیر کرد. او در آن صحنه می خواست به ستایش از من بپردازد و تشویقم کند اما من به او بی توجهی کردم چرا که یوونتوس به دنبال ضد حمله بود و باید هر چه سریعتر به عقب برمی گشتم.

او ادامه داد: نتوانستم جواب محبت بوفون را بدهم اما خود بوفون دلیل کار من را فهمید و گفت که اشکالی ندارد. یوونتوس سنگربان بسیار بزرگی در اختیار دارد و گل زدن به او بسیار سخت است. برای گل زدن به یوونتوس نیاز به تلاش بسیار زیادی است.