برخورد عجیب باشگاه استقلال با هوادارانش!

روز گذشته تجمعی اعتراض آمیز از جانب هواداران استقلال در انتقاد به عملکرد مدیریت این باشگاه در خیابان سعادت آباد برگزار شد....

به گزارش خبرنگار مدال، نکته جالب توجه اما در این میان، برخورد مسئولان باشگاه با این موضوع بود. مسئولان و کارمندان باشگاه به جای حضور در میان هواداران، پاسخگویی به مطالبات آن ها و احترام به طرفدارانی که مدیران این باشگاه همواره در کلام آن ها را مالکان اصلی این تیم می دانند، از پشت پنجره های ساختمان اقدام به فیلم برداری و تماس با 110 کردند!
کاری به درست یا غلط بودن کار هواداران استقلال در نحوه عملکردشان برای تصاحب مطالباتشان نداریم، اما معتقدیم امیرحسین فتحی از همان روزی که در ابتدای ورودش به باشگاه استقلال، پس از شعار هواداران در خصوص وزیر ورزش در استادیوم اعلام کرد که از هوادارانی که روی سکوها شعار دادند فیلم گرفته ایم، با این برخورد امنیتی، دیوار بلندی بین باشگاه و هواداران میلیونی اش قرار داد. در حالی که از او انتظار دیگری می رفت. امیرحسین فتحی نمی تواند و نباید از پاسخگویی صادقانه به هواداران تیمش طفره برود و انتظار داشته باشد این هواداران تا آخر پشتش بایستند.
فتحی و معاونانش باید که برای رساندن باشگاه بزرگ استقلال به موفقیت بیشتر به هوادارانشان روی خوش نشان دهند و پاسخگوی عملکردشان تحت هر شرایطی، حتی در ناکامی ها باشند.

 

بیشتر بخوانید:

دلیل جدایی پاتوسی چه بود؟!

تگ ها


باشگاه استقلال هواداران معترض استقلال هواداران استقلال امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال