برخورد عجیب رحمتی و منصوریان در اصفهان

تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن و شهرخودرو در دیداری تدارکاتی به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید...

دیدار دوستانه ذوب‌آهن و شهر خودرو با نتیجه تساوی به پایان رسید.
به گزارش مدال، تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن اصفهان و پدیده مشهد از ساعت ۲۰ امشب (سه‌شنبه) و در ورزشگاه فولاد شهر، در دیداری دوستانه به مصاف هم رفتند. این مسابقه در نهایت با نتیجه صفر بر صفر به پایان رسید.
در بین دو نیمه، محمدرضا حسینی، بازیکن سابق ذوب‌آهن که به تازگی به سپاهان پیوسته است، در میان همبازیان سابقش حضور یافت و ضمن خداحافظی با آن‌ها، پیراهن شماره هفت خودش در ذوب‌آهن را به محمدرضا عباسی دیگر بازیکن این تیم داد.
احتمال دارد این دو تیم روز شنبه نیز با هم یک بازی تدارکاتی دیگر این‌بار در مشهد برگزار کنند.
همانطور که پیش‌بینی می‌شد علیرضا منصوریان سرمربی ذوب‌آهن و مهدی‌رحمتی دروازه‌بان پدیده که در زمان حضور در استقلال با هم دچار چالش شده بودند امروز کاملا بی تفاوت از کنار هم گذشتند و هیچ برخوردی با هم نداشتند. این در حالی است که یحیی گل‌محمدی با بازیکنان تیم سابقش ذوب‌آهن و منصوریان نیز با بازیکنان پدیده (غیر از رحمتی) خوش و بش کردند.

بیشتر بخوانید:

شکست ماشین‌سازی تبریز برابر نود ارومیه در بازی تدارکاتی

تگ ها


ذوب آهن شهر خودرو بازی تدارکاتی لیگ برتر فوتبال ایران علیرضا منصوریان یحیی گل محمدی شهر خودرو ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال