برخورد قاطع پلیس ایتالیا با هواداران افراطی یوونتوس

دوازده نفر از رهبران گروه‌های هواداری تیفوسی و افراطی یوونتوس طی عملیات پلیس تورین دستگیر شدند تا مشخص شود پلیس ایتالیا در برخورد با هولیگان‌ها تصمیمات جدیدی را اتخاذ کرده است....

به گزارش مدال؛ در ادامه مبارزه با هولیگانیسم در فوتبال ایتالیا، پلیس تورین در تحقیقات و عملیات جدید خود چند هوادار یوونتوس را به جرایم مختلف دستگیر کرد که در بین نفرات دستگیر شده، نام دوازده رهبر گروه هواداران تیفوسی یوونتوس به جرم مشارکت در اخاذی، پولشویی و جرایم دیگر دیده می‌شود.

در ماه‌های اخیر تحقیقات درباره هولیگانیسم در فوتبال در شهرهای تورین، میلان، پسکارا، آستی، کومو، مانتوا، و جنوا افزایش یافته است و اینگونه به نظر می‌رسد که پلیس ایتالیا عزم خود را برای مقابله با این پدیده شوم جزم کرده است.

در تحقیقات پلیس تورین از گروه‌های اصلی هواداران یوونتوس مانند «دروگی»، «Tradizione-Antichistickes»، «وایکینگ»، «نوکلو 1985» و «کوئلی» بازجویی به عمل آمد و باشگاه یوونتوس هم با انتشار بیانیه‌ای از این تحقیقات و پاکسازی فوتبال از آشوب و درگیری‌ها استقبال کرد.

بیشتر بخوانید:

همسر ایکاردی باز جنجال‌ساز شد

تگ ها


یوونتوس بیانکونری بانوی پیر هولیگان هولیگانیسم هولیگان یوونتوس برخورد پلیس با هولیگانیسم دستگیری هواداران یوونتوس سری آ فوتبال جهان سری آ فوتبال