برخی بازیکنان در حد تیم نساجی نیستند

قائمشهر- سرمربی تیم نساجی مازندران، پس از کسب دومین شکست دردومین حضورش درکادرفنی این تیم گفت، که متأسفانه برخی بازیکنان تیم نساجی اشتباهی به این تیم آمدند ودرحد این تیم نیستند....

به گزارش خبرنگار مهر، مجید جلالی شامگاه جمعه درنشست خبری پس ازبازی تیمش نساجی مازندران برابر ذوب آهن اصفهان درجمع خبرنگاران افزود: بازی امروز برابر ذوب آهن خیلی آزاردهنده وغافلگیرانه بود، تیم حریف حتی ۳ بار هم به سمت دروازه تیم نساجی نیامد، اما به ۳ گل رسید.

وی ادامه داد، جالب این بود که از حدود ۱۰ روز گذشته تا به امروز روی وضعیت‌های دفاعی تیم کارکردیم که به حریف موقعیت ندهیم، اما درکمتر از ۳۰ ثانیه گل اول را دریافت کردیم.

وی اضافه کرد، هرچند توانستیم خیلی زود با گل دقیقه ۶ به بازی برگردیم، اما احساس می‌کنم قواعد بازی در این فصل فرق کرده است.

جلالی ادامه داد، چیزهایی که امروز کنار زمین دیدم به هیچ وجه پذیرفتنی نیست، و این چیزی است که متأسفانه با آن مواجهیم.

برای بازسازی نساجی منتظر نیم فصل نمی مانم

سرمربی تیم فوتبال نساجی دربخش دیگری با بیان اینکه این تیم نیاز به ترمیم دارد، اضافه کرد، ازهمین فردا ترمیم نساجی را شروع می‌کنم چرا که بعضی‌ها اشتباهی آمده‌اند و در حد و قواره این تیم نیستند.

جلالی تصریح کرد، ترمیم وبازسازی تیم نساجی جدی است ونمی‌گذارم که به نیم‌فصل برسد و خیلی سریع این تیم را ترمیم می‌کنم.

نساجی تیم دل سوخته‌ها، باید آینده تیم را ساخت

وی دربخش دیگری از صحبت‌های خود دراین نشست خبری، خطاب به هواداران تیم نساجی گفت، که نگران نباشید و باید نگاه‌مان به آینده باشد، امیدوار باشیم و به هیچ وجه نباید تسلیم شویم.

سرمربی تیم نساجی مازندران تصریح کرد، تیم نساجی، تیمی است که باید از آن مراقبت کرد، چرا که نساجی تیم مردم و دلسوخته‌ها است، به هیچ وجه از پا نمی‌نشینیم تا به روزهای خوب و شایسته این تیم تیم ومردم هست، برگردیم.

مشکلی بودجه‌ای برای جذب بازیکن نداریم

جلالی درخصوص اینکه برای جذب بازیکنان مورد نظر مشکل بودجه‌ای ندارید، گفت، خوشبختانه از نظر بودجه مشکلی نداریم، هرچند از نظر یارگیری وانتخاب بازیکن جدید دربین فصل مشکل داریم.

وی اضافه کرد، اگرقبل ازشروع مسابقات بود، امکان جذب بازیکن راحت ترقابل انجام بود، اما در نیم‌فصل، بازیکنان قرارداد بلند مدت دارند وباید نظر باشگاه‌ها را هم گرفت و خیلی سخت‌تر از اول فصل شد.

سرمربی تیم نساجی مازندران اضافه کرد، با آقای حدادیان مالک باشگاه صحبت کردم و از نظر بودجه مشکلی نداریم و تا آنجا که شرایط به ما اجازه دهد برای جذب بازیکن اقدام خواهیم کرد و امیدوارم بازیکنان با کیفیت تری جذب نساجی شوند.

بازیکنان پایه درترکیب خوب کارکردند

جلالی، همچنین ازعملکرد بازیکنان تیم امید باشگاه نساجی در ترکیب امروز تیمش برابر ذوب آهن دفاع کرد وگفت، از بازیکنان پایه نساجی کاملاً راضی بودم، واین بازیکنان با انگیزه نشان دادند که قطعاً به این روند ادامه خواهیم داد و جوانان بیشتری را بازی خواهیم داد.

تیم نساجی مازندران درچارچوب هفته سیزدهم رقابتهای لیگ برترفوتبال باشگاه‌های کشور عصرجمعه درورزشگاه شهیدوطنی قائمشهر میزبان تیم ذوب آهن اصفهان بود وبا نتیجه ۳ بر ۲ برابر میهمان رده پانزدهمی خود تن به شکست داد.

نساجی با قبول هشتیمن شکست این فصل خود در ۱۳ بازی لیگ بیستم با ۹ امتیاز قبلی و یک پله سقوط از رده چهاردهم به رده پانزدهم جدول شانزده تیمی این رقابت‌ها سقوط کرد.

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران مجید جلالی نساجی مازندران