بردیا سعادت از لیست تیم ملی خط خورد

با اعلام مصطفی کارخانه، پرونده حضور بردیا سعادت در اردوی تیم ملی والیبال بزرگسالان بسته شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بردیا سعادت، لژیونر جوان والیبال ایران که بعد از پشت سر گذاشتن یک فصل موفق در لیگ صربستان، در لیگ ملت ها توسط آلکنو به کار گرفته شد، مدتی است تصمیم گرفته به لیگ کره جنوبی برود.


این بازیکن جوان که برای حضور در تیم باشگاهی خود راهی کره جنوبی شده، قرار بود برای پیوستن به تیم ملی بزرگسالان و سپس تیم جوانان به ایران بازگردد.


در روزهای اخیر اما بردیا سعادت پاسخی به تماس های مسئولان فدراسیون و سرمربی تیم ملی نداده و در نهایت در موعد تعیین شده به ایران بازنگشت.


مصطفی کارخانه، سرپرست تیم ملی والیبال در این باره به "ورزش سه" گفت: پرونده حضور سعادت در تیم ملی بزرگسالان برای حضور در مسابقات آسیایی بسته شد. ما در پست او دو بازیکن یعنی صابر کاظمی و امین اسماعیل نژاد را داریم و نگرانی از این بابت نیست.


وی در پاسخ به این سوال که سعادت خودش خواسته به تهران بازنگردد یا باشگاهش اجازه نداده، افزود: خودش نخواسته بیاید. مشکلی از طرف باشگاه نیست. اطرافیانش به او مشاوره اشتباه دادند. واقعا متاسفم که در این سن و سال یک بازیکن چنین رفتاری می کند.


کارخانه در پایان گفت: عطایی و فدراسیون به سعادت لطف کردند، اما او اینطور پاسخ داد. امیدوارم در رفتارش تجدید نظر کند؛ وگرنه به جای خوبی نمی رود.

تگ ها


بردیا سعادت تیم ملی والیبال ایران مصطفی کارخانه لیگ برتر والیبال ایران والیبال شهرداری ارومیه والیبال