برد ارزشمند رئال ده نفره در نیوکمپ

به گزارش مدال به نقل ازخبرگزاری تسنیم، رئال مادرید با برتری 3 بریک در خانه بارسلونا در بازی رفت سوپرجام اسپانیا نیمی از راه قهرمانی را پیمود ......

به گزارش  مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم، رئال مادرید با برتری 3 بریک در خانه بارسلونا در بازی رفت سوپرجام اسپانیا نیمی از راه قهرمانی را پیمود.

 پس از یک نیمه اول تقریبا متعادل و بدون گل، جرارد پیکه در دقیقه 50 به اشتباه دروازه بارسلونا را باز کرد و رئال مادرید را یک بر صفر پیش انداخت. در ادامه بارسلونا برای جبران هجوم آورد و رونالدوی رئالی ها هم که در نیمه دوم به میدان آمده بود، خطراتی به وجود می آورد اما پس از آفساید اعلام شدن گل رونالدو به شکلی کاملا مشکوک، بارسلونا با خطای ناواس روی لوئیس سوارز صاحب یک ضربه پنالتی شد که لیونل مسی در  دقیقه  77 این پنالتی را به گل تساوی بارسلونا تبدیل کرد. در ادامه میزبان برای گل برتری هجوم آورد اما رونالدو روی یک ضدحمله با ضربه ای دیدنی در دقیقه 80 گل دوم رئال مادرید را به ثمر رساند. ستاره پرتغالی 2 دقیقه  بعد به خاطر تلاش برای فریب داور به قصد گرفتن پنالتی،کارت زرد دوم را دریافت کرد و اخراج شد. هل دادن داور پس از دریافت کارت، می تواند منجر به محرومیت مرد سال 2016 دنیا شود. در ادامه بارسلونا با هجوم بردن به سمت دروازه رقیب 10 نفره قصد زدن گل تساوی را داشت اما توفیقی به دست نیاورد و در عوض، آسانسیوی تازه وارد گل سوم   رئال مادرید را در دقیقه 90 به ثمر رساند. تیم پایتخت اسپانیا  با این پیروزی 3 بریک با 10 بازیکن  در نوکمپ نیمی از راه قهرمانی را پیمود.

 بازی برگشت در زمین رئال مادرید انجام می شود. 

تگ ها


اخبار روز لالیگا فوتبال