برد با ارزش سیتی برابر وست بروم

به گزارش مدال به نقل از"ورزش سه"، شاگردان پپ گواردیولا در این دیدار کاملا برتر از حریف بودند و با کسب این پیروزی، اکنون تنها یک امتیاز دیگر برای رسیدن به لیگ قهرمانان نیاز دارند ......

به گزارش  مدال به نقل از"ورزش سه"، شاگردان پپ گواردیولا در این دیدار کاملا برتر از حریف بودند و با کسب این پیروزی، اکنون تنها یک امتیاز دیگر برای رسیدن به لیگ قهرمانان نیاز دارند.

همانطور که اننتظار می رفت  بازی با برتری سیتی آغاز شد و بازیکنان این تیم چند موقعیت خطرناک روی دروازه حریف ایجاد کردند اما نتوانستند از آن استفاده کنند.

حملات این تیم ادامه پیدا کرد تا اینکه در دقیقه 27، سرانجام قفل دروازه وست بروم باز شد. رو یکی حرکت خوب از کوین دی بروین و پاس عرضی او بود که توپ در مقابل دروازه به گابریل ژسوس رسید و او هم با یک بغل پای ساده، کار را تمام کرد.

هنوز بازیکنان وست بروم از شوک این گل خارج نشده بودند، در دقیقه 29، گل دوم را دریافت کردند.

روی یک حرکت تیمی و دفع ناقص مدافعان وست بروم بود که توپ در پشت محوطه جریمه به کوین دی بروین رسید و او هم با یک ضربه تماشایی، توپ را به گوشه دروازه حریف فرستاد.

برتری سیتی در دقایق پایانی نیمه اول ادامه داشت اما بازیکنان این تیم نتوانستند نیمه اول با همان دو گل تمام شد.

نیمه دوم را هم سیتی بهتر آغاز کرد و بعد از چند حمله نصفه و نیمه، در دقیقه 57 به گل سوم رسیدند. این بار سرخیو آگوئرو بود که در نقش گلساز ظاهر شد و روی پاس در عمق عالی از او، یحیی توره در موقعیتی تک به تک، کار را تمام کرد.

برتری سیتی بعد از این گل هم ادامه داشت و بازیکنان این تیم چند بار تا آستانه باز کردن دروازه حریف پیش رفتند اما این اتفاق رخ نداد.

از جمله در دقیقه 84 که دو سیو پیاپی از فاستر، مانع از رسیدن سیتی به گل چهارم شد.

در مقابل بازیکنان وست بروم توانستند در دقیقه 87 یکی از گل های خورده را توسط هال رابسون کانو و روی اشتباه مدافعان سیتی در جاگیری، جبران کنند تا از سنگینی شکست این تیم کاسته شود.

سیتی با این پیروزی 75 امتیازی شد و در صورتی که در دیدار هفته آخر، یک امتیاز هم کسب کند، حداقل رتبه چهارم را به دست خواهد آورد.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال