برد سخت میلان در شب اخراج زلاتان (عکس)

میلان در یک بازی دشوار با نتیجه ۳-۱ پارما را شکست داد....

به گزارش "ورزش سه"، میلان امشب در چارچوب هفته سی‌ام سری آ مهمان تیم پایین جدولی پارما بود که در پایان جدال این دو تیم با نتیجه ۳-۱ به سود روسونری خاتمه یافت.

میلان کار را طوفانی آغاز کرد و در همان لحظات ابتدایی بازی به گل اول دست یافت. در دقیقه ۸ آنته ربیچ بعد از یک چرخش فوق‌العاده در محوطه جریمه پارما با یک ضربه مهار نشدنی دروازه این تیم را باز کرد تا نتیجه ۱-۰ شود.

در حالی که بازی به لحظات پایانی خود در نیمه اول نزدیک می‌شد میلان گل دوم را هم وارد دروازه پارما کرد. همکاری فوق العاده شاگردان استفانو پیولی، باعث شد فرانک کسیه در موقعیت تک به تک قرار گیرد و این بازیکن نیز گلزنی کرد تا نتیجه ۲-۰ شود و نیمه اول با همین نتیجه خاتمه یافت.

در دقیقه ۶۱ میلان با توجه به اخراج زلاتان ابراهیموویچ ۱۰ نفره شد و پارما از این مسئله استفاده کرد و توانست در دقیقه ۶۷ یکی از گل‌های خورده را جبران کند. کالیلو بعد از یک کش و قوس دروازه میلان را باز کرد تا نتیجه ۲-۱ شود.

میلان با وجود یک یار کمتر در ثانیه های پایانی بازی گل سوم را هم وارد دروازه پارما کرد. رافائل لیائو روی پاس دیه‌گو دالوت موفق به گلزنی تا نتیجه ۳-۱ شود تا میلان به یک پیروزی مهم دست پیدا کرده و جایگاه خود را در رده دوم جدول تثبیت کند.

تگ ها


پارما آث میلان فوتبال جهان سری آ فوتبال