برد پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان در نیمه اول

تیم فوتبال پرسپولیس با تک گل علی علیپور موفق به کسب پیروزی مقابل نفت مسجدسلیمان در نیمه اول شد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، آخرین بازی هفته بیست و ششم رقابت های لیگ برتر فوتبال ساعت ۲۰:۴۵ امشب بین تیم های فوتبال نفت مسجد سلیمان و پرسپولیس برگزار شد که نیمه اول این دیدار با پیروزی یک بر صفر شاگردان یحیی گل محمدی در پرسپولیس به اتمام رسید.

علی علیپور (۳۹) تک گل این دیدار در ۴۵ دقیقه ابتدایی را به ثمر رساند.

این بازی که در ورزشگاه بهنام محمدی مسجد سلیمان برگزار شد با بازی سرعتی هر دو تیم آغاز شد تا تفکرات یحیی گل محمدی و مهدی تارتار نشان از علاقه آنها به زدن گل در همان دقایق ابتدایی داشت.

تیم میزبان که ترسی از صدرنشینی پرسپولیس با ۵۹ امتیاز نداشت از سرعت هافبک های خود نهایت استفاده را برد تا بتواند اولین موقعیت خطرناک این بازی را در دقیقه ۹ ایجاد کند اما نفتی ها نتوانستند دروازه رادوشوویچ را در همان ابتدای بازی باز کنند.

در ادامه باز هم بازیکنان نفت بودند که با پاس های کوتاه و بلند خود توانستند نبض بازی را در اختیار گرفته و با نفوذهای هافبک های کناری خود و سرعت الجبوری برای مدافعان پرسپولیس دردسر ایجاد کنند.

احمد الجبوری در دقیقه ۲۴ ضربه ای زیبا را به سمت دروازه پرسپولیس زد اما رادو با واگنش خود مانع از گلزنی این بازیکن شد.

پس از این صحنه، شاگردان یحیی گل محمدی به سرعت خود افزودند تا بتوانند از کناره ها با سانترهای مهدی شیری و بشار رسن علی علیپور را صاحب موقعیت کنند که این تاکتیک پاسخ داد و سرخ ها در دقیقه ۳۹ با ضربه سر دقیق علیپور به گل رسیدند.

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان فوتبال ایران پرسپولیس نفت مسجد سلیمان نفت مسجد سلیمان-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال