برد پر گل بارسا برابر ویارئال

بارسلونا موفق شد با پیروزی مقتدرانه 1-4 برابر ویارئال، صدرنشینی خود در لالیگا را حفظ کند ......

بارسلونا موفق شد با پیروزی مقتدرانه 1-4 برابر ویارئال، صدرنشینی خود در لالیگا را حفظ کند ...

بارسلونا موفق شد با پیروزی مقتدرانه 1-4 برابر ویارئال، صدرنشینی خود در لالیگا را حفظ کند.

 به گزارش مدال به نقل از  "ورزش سه"، بارسلونا برای حفظ امیدهای خود در لالیگا در خانه به مصاف ویارئال رفت. در 10 دقیقه ابتدایی اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و دو تیم مشغول محک زدن یکدیگر بودند. در دقیقه 13 و روی خروج اشتباه تراشتگن، ویارئال صاحب موقعیت شد اما نتوانست از آن بهره ببرد.

 اما بارسلونا موفق شد از اولین موقعیت جدی خود به گل برسد. با پاس عرضی سوارز، مسی در محوطه صاحب موقعیت شد و ضربه او در میانه راه به نیمار رسید تا این مهاجم برزیلی با ضربه ای دقیق گل اول را به ثمر برساند.

 در دقیقه 29 و روی پاس راکیتیچ، مسی می توانست گل دوم را به ثمر برساند اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

 در دقیقه 32 این ویارئال بود که به گل رسید. روی پاس دیدنی سولدادو، باکامبو با دروازه بارسا تک به تک شد و با ضربه ای دقیق، گل تساوی را به ثمر رساند.

 در دقیقه 38، پیکه می توانست روی ارسال مسی گل دوم را به ثمر برساند اما ضربه سر او به بیرون رفت.

 یک دقیقه بعد و روی ارسال سوریانو، سولدادو بهترین فرصت را برای زدن گل برتری ویارئال داشت اما ضربه سر او مماس با دیرک به بیرون رفت.

 اما در آخرین لحظات نیمه اول، بارسا به گل دوم رسید.  مسی پشت محوطه پا به توپ شد و با ضربه ای دیدنی که به مدافعان ویارئال نیز برخورد کرد، گل دوم را به ثمر رساند تا نیمه اول با برتری 1-2 میزبان به پایان برسد.

 با شروع نیمه دوم، بارسا حملات خود را ادامه داد و می توانست در دقیقه 50 و با شوت سرضرب سوارز به گل برسد اما فرناندز مانع آن شد.

 در دقیقه 56، مسی باز هم می توانست گلزنی کند اما ضربه دیدنی او با عکس العمل سنگربان ویارئال همراه بود.

 در ادامه و علیرغم حملات نصفه و نیمه ویارئال، توپ و میدان در اختیار بارسا بود و آنها کنترل بازی را در دست داشتند.

 در دقیقه 68، بارسلونا به گل سوم هم رسید. با حرکت دیدنی سرخی روبرتو و پاس او به سوارز، این مهاجم اروگوئه ای موفق شد با حرکتی انفرادی و ضربه ای دقیق، گل سوم تیمش را به ثمر برساند.

 در دقیقه 76 و با پاس دیدنی مسی، نیمار موقعیت خوبی برای زدن گل چهارم داشت اما ضربه آرام او در اختیار فرناندز قرار گرفت.

 در دقیقه 80 و با حرکت دیدنی نیمار، بارسا صاحب یک ضربه پنالتی شد که مسی موفق شد با یک ضربه چیپ، گل چهارم را به ثمر برساند.

 در دقیقه 88، سوارز با یک ضربه غافلگیرکننده می توانست گلزنی کند که این اتفاق رخ نداد. در ادامه نیز اتفاق خاصی رخ نداد تا بارسا با همان نتیجه 1-4 از سد حریف خود گذر کند.