برد یک نیمه‌ای پرسپولیس مقابل تراکتورسازان

تیم پرسپولیس تهران در پایان نیمه نخست مقابل تراکتورسازی به پیروزی رسید ......

تیم‌ پرسپولیس تهران در پایان نیمه نخست مقابل تراکتورسازی به پیروزی رسید.

دیدار تیم‌های پرسپولیس تهران و تراکتورسازی تبریز در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر از ساعت ۱۴:۳۰ امروز (جمعه) با قضاوت بیژن حیدری آغاز شد و نیمه نخست آن با پیروزی پرسپولیس با تک گل علی علیپور به پایان رسید.

پرسپولیس در شروع نیمه، برتری خود به تراکتورسازی را دیکته کرد و توانست با حمایت هوادارانش، موقعیت‌های نصفه و نیمه‌ای را روی دروازه تراکتورسازی ایجاد کند. یکی از اصلی‌ترین موقعیت‌های بازی در دقیقه ۲۴ توسط منشا ایجاد شد و این بازیکن روی سانتر ارسالی محمد انصاری، دروازه تراکتورسازی را تهدید کرد.

امید عالیشاه به دلیل مصدومیت ناچار به تعویض اجباری شد و در دقیقه ۳۰، جای خود را به محمدرضا آزادی داد.

در دقیقه ۳۷ پرسپولیسی‌ها در محوطه جریمه حریف پرتعداد ظاهر شده و می توانستند اولین گل را به ثمر برسانند اما در شلوغی محوطه، این موقعیت از دست رفت. بلافاصله منشا توپ ارسالی از روی نقطه کرنر را با ضربه سر به جایی فرستاد که گروسیان ایستاده بود.

سومین موقعیت پیاپی سرخ‌پوش‌ها بازهم با سانتر انصاری ایجاد شد و ماهینی توپ را با ضربه سر، از فاصله نزدیک به بیرون فرستاد.

اولین گل بازی در وقت‌های اضافه نیمه توسط علی علیپور به ثمر رسید و این بازیکن سانتر ارسالی مسلمان از روی نقطه کرنر را با ضربه سر وارد دروازه گروسیان کرد.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی (کاپیتان)، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری، حسین ماهینی، محسن ربیع‌خواه، کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، گادوین منشا و علی علیپور

ترکیب تراکتورسازی: فرزین گروسیان، محمد ایران پوریان، رضا شربتی، مهدی کیانی، امید عالیشاه، دانیال اسماعیلی‌فر، مهدی مهدی‌پور، احسان پهلوان، محمدرضا مهدیزاده، فرزاد حاتمی، محمد نادری

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال