بررسی بلیط فروشی و حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی

در آستانه دیدار با کره جنوبی قصد داریم به وضعیت کنونی ورزشگاه آزادی و بلیط فروشی این دیدار نگاهی بیندازیم ......

در آستانه دیدار با کره جنوبی قصد داریم به وضعیت کنونی ورزشگاه آزادی و بلیط فروشی این دیدار نگاهی بیندازیم.

به گزارش مدال به نقل از طرفداری کمتر از سه ساعت دیگر، تیم ملی کشورمان در دیداری حساس و مهیج، در ورزشگاه آزادی به مصاف حریف سنتی خود، تیم ملی کره جنوبی خواهد رفت.

در حالی که با مقارن شدن تاریخ برگزاری این دیدار با شب عاشورای حسینی،جنجال های فراوانی پیش از آن به وجود آمده و حتی شائبه هایی  مبنی بر تلاش برای استقبال کم از این دیدار صورت گرفته است، هم اکنون بلیط فروشی به صورت آنلاین در سایت بلیط فروشی فدراسیون فوتبال درحال انجام است.

قصد داریم در این مطلب به بررسی وضعیت بلیط فروشی و حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی بپردازیم:

بلیط های طبقه اول، ضلع غربی و شرقی ورزشگاه، تماما فروخته شده و اکنون سکویی در این قسمت، قابل خرید نیست. همچنین بلیط فروشی ضلع شمالی و جنوبی طبقه اول در حال انجام بوده و تا این لحظه، 1271 صندلی خالی در ضلع شمالی و 1977 صندلی خالی در ضلع جنوبی ورزشگاه در دسترس خرید قرار دارند.

طبقه دوم ورزشگاه اما، شرایط متفاوتی دارد. در حالی که سکو های ضلع شمالی و جنوبی ورزشگاه قابل خرید نیستند، بلیط های ضلع غربی و شرقی ورزشگاه هم اکنون در حال فروش هستند. تا این لحظه، 3301 صندلی از ضلع غربی طبقه دوم ورزشگاه و 4904 صندلی از ضلع شرقی طبقه دوم ورزشگاه خالی هستند.

با ادامه روند بلیط فروشی، می توانیم شاهد حضور جمعیت خوبی در ورزشگاه باشیم. البته که مقارنت تاریخ برگزاری دیدار با شب عاشورای حسینی اگر نبود، بدون شک می توانستیم یک ورزشگاه سراسر جمعیت را شاهد بوده و با دست پر به استقبال چشم بادامی ها برویم.

تگ ها


فوتبال